3 důvody, proč si pořídit briliantové náušnice

Šperky zdobí i okouzlují už tisíce let. Náušnice patří ke šperkům, které s oblibou využívali už lidé v kulturách dávno ztracených. A dnes po tisících letech jsou často první šperkem, který žena dostane. V tomto případě žena miminko. Náušnice jsou zkrátka už několik tisíc let patrně nejoblíbenějším šperkem a to nejen u žen. Připravili jsme pro vás 3 důvody, proč jsou zrovna zlaté náušnice s brilianty skvělou volbou.

1. Briliantové náušnice vypadají naprosto úchvatně. Zlatý materiál použitý pro základ náušnic je sám o sobě luxusní. Ale doplněný o zářivý briliant, který v každém světle rozehraje omamnou hru světel díky umně vybroušeným hranám, se stává šperkem hodným králů a královen. Tak třeba Zlaté kruhové náušnice s přírodními brilianty Danfil DF1794 ze Zlatnictvismaragd.cz na obrázku níže jsou úžasné už na fotografii, natož pak naživo, na světle, kdy se rozehraje ona omamná hra barev a světelné intenzity. 6 briliantů osazených ve žlutém zlatě náušnice vás nenechá chladnými.

2. Zlato a diamanty patří k nejodolnějším a nejtrvalejším materiálům na výrobu šperků. Odolávají víc než jiné materiály chemii i potu, také mechanickému opotřebení. Diamaty jsou natolik tvrdé, že nepraskají a nevypadávají a nepoškrábete je. Párkrát za život je necháte vyčistit a přeleštit, aby pořád tak skvostně zářily, jako při koupi. Víc péče nepotřebují. Zlaté šperky s brilianty se často dědí po celé generace.

3. Zlato a diamanty vždycky byly a budou dobrou a bezpečnou investicí. Nerostné bohatství v podobě zlata a diamantů je na planetě Zemi už takřka vytěženo. Diamanty a patrně i zlato jsou v hlubinách Země, ale moderní technologie se k nim nedostanou a ani z posledních možných nalezišť se toho už nevytěží dost, aby to pokrylo stále vysokou poptávku po zlatě a drahém kamení. Proto se bude cena těchto šperků stále držet vysoko. Přitom zlaté šperky s menšími brilianty můžete dnes pořídit za ceny od pár tisíc korun. Jde tedy o snadno dostupnou investici pro většinu lidí a šperky můžete využívat celý život. Třeba Peckové náušnice ze žlutého zlata s briliantem Danfil DF1628 (Model: 104021) pořídíte za 3.190,- Kč. Zlatnictvismaragd.cz dodává všechny tyto šperky s certifikátem pravosti a v krásném dárkovém balení. Které briliantové náušnice byste vybrali? A napadají vás další důvody, proč jsou zlaté náušnice s brilianty TOP?

Reklamní článek

2 komentáře u „3 důvody, proč si pořídit briliantové náušnice“

  1. Dnešní mladé slečny a paní si moc na zlato nepotrpí, ale naše starší generace na zlaté šperky nedá dopustit. Ty poslední náušnice jsou úžasné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *