Červnová stream soutěž na Twitch venilafi

V soutěži hrajeme o parádní bezsáčkový vysavač ROHNSON R-147e a cyklónovou technologií, o který hrajete průběžně zde v komentářích níže. A první červnovou sobotu 1.6. od 16:00 hodin nás čeká zase velká soutěž v průběhu živého vysílání na Twitch venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Budeme hrát krásné výhry, které vidíte na stránce níže. Výhru vysavač získala Denča45, gratulujeme! a gratulujeme samozřejmě i všem stream výherkyním a výhercům! 🙂

Pravidla soutěže:

Sledujte náš kanál na Twitch – venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Návod na zapnutí sledování najdete dole pod výhrami.
1. Pokud si chcete zahrát o bezsáčkový vysavač ROHNSON R-147e a cyklónovou technologií, podívejte se na stránky e-shopů dalších výher, které budeme průběžně přidávat a vyberte ze stránek něco, co vás zaujalo. Odkaz nebo název vybraného produktu napište sem dolů do komentářů. Můžete takto okomentovat všechny výhry nebo jen některé, je to na vás – komentovat pouze 1x každý e-shop samozřejmě. Čím víc komentářů, tím vyšší šance na výhru. Po skončení stream soutěže vylosujeme jeden z komentářů zde pod článkem a u facebookových upoutávek a jeho autor, či autorka získá krásný mixér v červené barvě.
3. O ostatní výhry si zahrajeme v živém vysílání první červnovou sobotu 1.6. od 16:00 hodin. Přijďte na stream https://www.twitch.tv/venilafi. U každé výhry položíme soutěžní otázku, odpovědi budete psát přímo do chatu na streamu. Jak vypadal průběh první strem soutěže ještě na Youtube můžete vidět tady https://www.youtube.com/watch?v=0fgUKiGb10k a jak jsme losovali o sladkou výhru nedávno na Twitch mrkněte na záznam na Youtube.

Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

VÝHRY V SOUTĚŽI

Speciální výhra: bezsáčkový vysavač ROHNSON R-147e a cyklónovou technologií, 800W, regulace výkonu, 4 stupňová filtrace
Skvělý bezsáčkový vysavač má bohaté příslušenství: účinný kartáčový nástavec pro tvrdé podlahy a koberce, štěrbinová hubice 2 v 1, hubice na čalounění. Samonavíjecí kabel, nerezovou teleskopickou trubici, 2 litrovou nádobu na prach…

Výhry, o které budeme hrát během živého vysílání 1.6. od 16:00 hodin na https://www.twitch.tv/venilafi

1. Tyrkysový přívěsek slunce věnoval internetový obchod iBeauty.cz. Nádherný přívěsek je vyrobený z kvalitního stříbra o ryzosti 925/1000. Uvnitř je vsazený tyrkysový kámen. Na stránkách internetoveho obchodu www.ibeauty.cz najdete nádherné originální šperky ze stříbra. Vybírat můžete z čistě stříbrných šperků, nebo ze šperků doplněných keramikou, jantarovými nebo tyrkysovými minerály, se zirkony apod. Zahrajte si také o stříbrný náramek od e-shopu v této soutěži http://radytipynavody.cz/soutez-o-stribrny-naramek/.

2. PC hra Call of duty black ops 2 zombies v elektronické podobě

3.  Nafukovací melounový nanuk pro parádní pohodičku v létě 🙂 od e-shopu Hrackovna.cz, ve kterém najdete hromadu skvělých hraček a her. Mrkněte na naše videorecenze z rozbalování hraček https://www.youtube.com/watch?v=cDjQS17A7qg&list=PLGQrOqJnWHpGf1b_U7om69T5nVbML1Tz3.

4. PC hra The forest v elektronické podobě POUZE PRO SLEDUJÍCÍ KANÁLU TWITCH VENILAFI! – o tuto výhru si budou moci zahrát pouze aktivní sledující našeho kanálu https://www.twitch.tv/venilafi

5. PC hra Farming simulator 19 v elektronické podobě – POUZE PRO PŘEDPLATITELE KANÁLU TWITCH VENILAFI! – o tuto výhru si budou moci zahrát pouze aktivní předplatitelé našeho kanálu https://www.twitch.tv/venilafi

6. Něco skvělého pro zdraví věnoval internetový obchod Hliva-ustricna.cz. Výhra je Hlíva ústřičná české výroby v kapslích (240 tobolek) a balíček sušené a drcené hlívy 100 g v celkové hodnotě 624,- Kč. Pomůže vám s imunitou, s lepším trávením, hubnutím i s dalšími zdravotními vlivy i těžkostmi. Můžete si přečíst naše recenze, kde jsme tuto hlívu testovali v tobolkách http://radytipynavody.cz/recenze-hliva-ustricna-v-tobolkach/ nebo jako koření https://www.hliva-ustricna.cz/hliva-ustricna-drcena?produkt=hliva-ustricna-drcena-100g. E-shop provozuje rodinná firma s vlastní pěstírnou a zpracováním hlívy. Dostanete produkt nejvyšší kvality!

7. výhra je kniha Japonskem s otevřenou pusou s věnováním autora Jirky Máry, který ji do soutěže věnoval. Na stránce knihy si můžete přečíst úryvek.  Jirka se svojí rodinou dokázali i přes nepřízeň osudu skvělé věci. Je mi velkou ctí představit jejich cestovatelské knihy a DVD v rámci našich soutěží. Knihy a DVD jsou napěchované informacemi a skvěle zpracované, budou se vám líbit. V žádném případě nejde o suché vyprávění faktů o daných destinacích, naopak, užijete si spoustu zábavy. Vše nadete na stránkách https://www.jirkamara.cz/.

 

Návod na zapnutí sledování našeho Twitch kanálu:

Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.

Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

Adresy pro zaslání výher posílejte na e-mail redakce@radytipynavody.cz
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/

104 komentářů u „Červnová stream soutěž na Twitch venilafi“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *