Chytře zvolené osvětlení vytvoří atmosféru

Při osvětlování bytu i zákoutí máte dnes už mnoho možností. Dobrým výběrem osvětlení můžete vykouzlit příjemnější atmosféru pro rodinná setkávání nebo intimnější atmosféru v ložnici, či hravější a kreativnější prostředí dětského pokoje. Kombinovat se dají klasické lustry, LED svítidla, stojací lampy…

Internetový obchod Osvetleni.com nabízí celou řadu možností a kombinací pro každou místnost uvnitř domu, ale i venku na zahradě. Pro nasvícení interiéru můžete vybírat ze závěsných, nástěnných a bodových svítidel. Stojací lampy u pohovky zaujmou a umožní lepší osvětlení oblíbeného místa k odpočinku. Retro svítidla vám připomenou krásné vzpomínky z dětství. Stolní lampy lépe osvítí domácí úkoly dětí. Různé typy stropních a podhledových svítidel přidají na svitu celým místnostem nebo pracovním plochám třeba v kuchyni.

Když si s přípravou osvětlení bytu víc vyhrajete a zkombinujete v místnostech různé druhy osvětlení, vzniknou zajímavé variace. Například i v koupelně můžete mít bodovými světly osvícené zrcadlo, jedno stropní svítidlo přímo ve sprchovém koutě usnadní třeba holení těla. Na stropě může být úsporné LED osvětlení, které na běžné umytí rukou stačí apod.

E-shop nabízí velký výběr LED svítidel, které mají mnoho výhod. LED diody mají okamžitý náběh svitu, jejich životnost je hodně dlouhá, nevadí časté spínání, jsou odolnější proti nárazům, úspornější a ekologičtější, než všechny ostatní druhy svítidel. Zahřívají se minimálně, takže se jimi nikdy nepopálíte. Nahradit dnes už můžete všechny typy osvětlení. Na výběr jsou LED osvětlení závěsná, nástěnná, stolní, stojací, stropní, podhledová, venkovní i LED reflektory.

Na oblíbenosti v moderním osvětlování bytů nic neztrácí závěsná svítidla. V e-shopu Osvetleni.com můžete vybírat z klasických závěsných svítidel, z moderních, nebo ze závěsných svítidel pro dětské pokoje s oblíbenými postavičkami dětí, či z LED závěsných svítidel. Chcete oživit vysoké stropy větším prostorovým závěsným svítidlem, nebo dodat pokoji futurističtější dojem, upoutat osvětlením pozornost, nebo naopak využít závěsné osvětlení co nejméně nápadné…, pro každou vaši potřebu můžete vybírat na e-shopu z mnoha produktů.

Pro venkovní prostory je stejně tak mnoho variant. Venkovní osvětlení můžete využít nad vchodovými dvěřmi, u pergoly použít LED diody omotané kolem sloupků pro sváteční atmosféru, LED reflektory k osvícení zahradního nábytku a grilu apod.

Reklamní článek

1 komentář u „Chytře zvolené osvětlení vytvoří atmosféru“

  1. Prohlídla jsem si nabídku z e-shopu a jsem unešena ze svítidel,které nabízíte pro mě fantazie jen zrovna ty ,které se mě tolik líbí jsou pro mě cenově nedostupné,ale e-shop s nabítkami výrobků máte úžasný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *