Dámské hodinky PRIM Linea Esence z lásky

Krásným dárkem nejen k Valentýnu jsou dámské hodinky PRIM Linea Esence. Kolekce dámských hodinek PRIM s tradicí zahrnuje 8 barevných variant v pastelových barvách. Vybírat můžete také mezi koženým řemínkem nebo kovovým tahem, podle toho, co dámě vašeho srdce více vyhovuje.

České luxusní náramkové hodinky PRIM jdou stále s dobou a nové kolekce jsou vytvářeny s pomocí nejnovějších poznatků, technologií, z nejkvalitnějších materiálů. Strojově a s ručním dokončováním pro co nejdokonalejší výsledek. České hodinky PRIM tak spolehlivě fungují i několik generací. V Česku se vyrábí od roku 1949, tedy letos již 70 let a společnost ELTON hodinářská stále udržuje tradici výroby v Novém Městě nad Metují, jako na samotném začátku existence těchto luxusních hodinek.

Řada PRIM Linea Esence není výjimkou. Číselník hodinek je krytý safírovým sklem s antireflexní vrstvou. Ručky hodinek jsou dokončované ruční prací. Precizní úprava v každém detailu pak z celku tvoří mistrovské dílo. Specialitou hodinek je změna barev číselníků v závislosti na úhlu pohledu a intenzity slunečního svitu. Vybírat můžete hodinky s koženým řemínkem a přezkou, nebo s kovovým tahem. Hodinky jsou osazené švýcarským bateriovým strojkem quartz. Pouzdro je nerezové a vodotěsnost dámských hodinek PRIM Linea Esence je 50 M – 5 ATM/BAR.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *