Dámské letní klobouky

Dámské klobouky jsou po staletí oblíbeným a prověřeným módním doplňkem. Praktická ochrana hlavy a očí zárověň doplňuje outfit noblesním, elegantním, či hravým stylem, podle toho, pro jaký klobouk se rozhodnete. V internetovém obchodě Cistytriko.cz naleznete v nabídce dámských letních klobouků lněné nebarvené klobouky a čepice.

Přírodní barva lnu a materiál se výborně hodí právě k letním outfitům a barevně se sladí s takřka každým stylem. Přikrývky hlavy jsou vyrobené ze 100% lnu. Pevný materiál dlouho vydrží. Lněné vlákno se dá výborně tvarovat a široce využít. Díky tomu mohou být například čepice v zajímavých tvarech, doplněné romantickou výšivkou a pevným kšiltem. Na hlavě skvěle sedí a přitom jsou jemné vůči pokožce a ocení také jemné praní a zacházení.

U klobouků můžete vybírat z různých tvarů a provedení. Romantické prvky jsou častým zdobením. Klobouky jsou díky tomu elegantní a dodávají dívkám i dámám šmrnc. Modely jsou vzdušné, odvětrávání je obvykle vkusně zajištěno háčkovanými částmi, materiál v létě navíc příjemně chladí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *