Dopřejte svým nohám Adjustační ponožky

Naše tělo je velmi důležité. Čím lépe se o něj staráme, tím déle bude dobře sloužit. V moderní době klademe větší důraz na správné stravování, více pohybu, dopřáváme tělu lepší péči v podobě kosmetických přípravků a různých relaxačních pomůcek. Naše nohy patří k nejvíce zatěžovaným částem těla. Není divu, že nás často bolí, natékají apod. Adjustační ponožky uvolňují stres a napětí v nohách, pomáhají s relaxací, ale i s řadou zdravotních obtíží.

Adjustační ponožky mají ručně vyrobené meziprstní oddělovače. Tyto meziprstní části ponožek oddělí prsty a umožní lepší cirkulaci krve. Ve spojení se správným umístěním oddělovačů a polohy nohou dochází k rychlejšímu odpočinku, ale i k narovnávání prstů, což pomáhá například u vbočených palců, kladívkových prstů, skřivených a jinak stlačených prstů.

Adjustační ponožky jsou vyrobené z velké části (90%) z jemné bavlny. Pro vyšší pružnost jsou při výrobě přidaná elastanová vlákna a pro vyšší odolnost pak vlákna polyesteru. Barva ponožek přispívá k uvolnění a relaxaci nositele.

Samotné nošení a používání Adjustačních ponožek probíhá postupně. Nejdřív si meziprstní oddělovače nasadíte jen mezi špičkami prstů a nosíte ponožky 15-20 minut denně. Jakmile si prsty zvyknou (zpravidla po pár dnech), posunete oddělovače zhruba doprostřed délky prstu. Ponožky nosíte 1 až 2 hodiny denně. Po několika týdnech už zvládnete meziprstní oddělovače posunout na začátek prstů a v ponožkách vydržíte mnohem déle. Klidně v nich můžete i spát. Takto nasazené ponožky mají nejvyšší efekt. Nikdy byste neměli nohy přes sebe křížit, tím naopak zase cirkulaci krve bráníte. Adjustační ponožky fungují jako prevence i terapeutický nástroj. Nikdy se nenosí v botách, ani v pantoflích apod.

Reklamní článek

1 komentář u „Dopřejte svým nohám Adjustační ponožky“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *