Dubnová živá vysílání na Twitch

Každý večer od 18:30 pro vás připravujeme živá vysílání na Twitch kanále venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Hrajeme různé akční hry, někdy survival, logické apod. A během každého streamu také losujeme o výhru nebo o výhry.

Během dubna si zahrajeme různé hry. Například na Roblox.com nebo hry níže:

Survival hra 7 Days to Die je o budování, přežívání, chytrých přípravách na blood moony. Hlavní streamer Eva. Pokud hru máte a chcete si zahrát s námi, najdete nás pod NikolasKing – hráč i název serveru. Máme nastavení PVE, tedy útok pouze na zombie, ne mezi hráči. Loot je nejvyšší, Air Drop každý den, den 18 hodin, a den ve hře = hodina reálného času. Zombíci běhají, ale máme další hráče vybavujeme vším nezbytným. Už co nevidět budeme moct i vyrábět zbraně. Záznam streamované série hry najdete zde https://www.youtube.com/watch?v=rCJitSK04Cw&list=PLGQrOqJnWHpES6dFrC81obqRbGbl8syzu.

Hororovka Resident Evil 2 je střílečka z první osoby. Hlavní streamer Nikolas. Hra pro jednoho hráče. Bojujete, plníte úkoly, připravte se na strašidelní scény…


Další hrou bude Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, multipleyrová taktická FPS, kterou streamují Nikolas a Alex. Hra má moc pěknou grafiku. Hrají v ní proti sobě dva týmy hráčů. Do hry se s námi můžete přidat. Napište během streamů na chat. Obvykle hru hrajeme cca od 21hodin večer po 7DTD. Kromě neděle, to už možná bude od 18:30 hodin.

Slime Rancher je krásná hra s roztomilými slimíky. Na streamech ji hrajeme jen občas. Filípek bude chystat videa pro Youtube. Hra je pro jednoho hráče. Daleko od Země na své farmě chováte slimíky, krmíte je, množíte je, dáváte si pozor na nebezpečné slimíky. Taky se vám může stát, že si z těch milých a roztomilých namnožíte ty, co vás budou chtít sníst nebo tak něco… Záznam streamů a videa této série najdete zde:

Mozek potrápíme s logickou hrou The Witness. Hrajeme jen občas. Je nádherně graficky zpracovaná, plná logických úkolů se vzrůstající obtížností.  Hra je ke stažení zdarma na Epic Games platformě, ale už asi jen pár dní.

Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.


Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

V případě pravidelných streamů na Twitch jde o neplacenou propagaci. České e-shopy věnují výhry, které výhercům pošlou po soutěžích přímo na adresu domů. Nám za propagaci neplatí penězmi ani zbožím. Díky tomu budeme moci hrát o opravdu hodně hezkých výher a vy si užijete daleko víc zábavy.
Adresy pro zaslání výher posílejte na e-mail redakce@radytipynavody.cz
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/

V dubnu si zahrajeme o tyto výhry:

11.4. Čakrový šňůrkový minerální náramek, foto je ilustrativní. Náramek věnoval internetový obchod asnilek-shop.cz. Kromě krásných minerálních náramků najdete v e-shopu skvělé zdravotní výrobky. Večer nabídku prozkoumáme 🙂

12.4. Balíček ajurvédských sirupů z e-shopu zdravizesrilanky.cz – 1 x welpenela sirup (podpora sexuálních aktivit), 1x Velme sirup proti kašli, 1x Gastritis Relief – sirup proti pálení žáhy

13.4. Nás čeká 1kg JUICCEE GUMMEE ŽELÉ od Cukrovinky.nej. Pro všechy mlsouny se v e-shopu najde kupa dobrot, včetně oříšků v čokoládě a dalších zdravějších pochoutek.

14.4. Kniha Půlnoční modř od Metafora.cz. Příběh jako z obrazů holandských mistrů, připomínající Dívku s perlou. Strhující příběh malířky, která stála u zrodu delftské modré keramiky.

15.4. Enioshop.cz věnoval ROČNÍ PŘEDPLATNÉ ČASOPISU ENIOPSYCHOLOGIE. V časopise najdete vědecké, populárně-vědecké a laické články. Více o časopisu s články o hmotné, energetické, informační, enioanatomické, PSI-fenomenální a duchovní podstatě člověka a jeho jednotě s okolním světem, najdete na https://www.eniologiecloveka.cz/. Přečtěte si naši recenzi časopisu http://radytipynavody.cz/recenze-casopis-eniopsychologie/ a podívejte se na video k poslednímu vyšlému číslu 20 https://www.youtube.com/watch?v=gJBWj3CwjtY.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *