Heboučký mikroplyš na podzim zahřeje

Jako kožíšek plyšového medvídka, tak působí mikroplyš na dotek. Jemný a hebký materiál navíc i příjemně zahřeje. Proto jsou deky a povlečení z mikroplyše na podzim a v zimě tak oblíbené. U nás doma máme mikroplyšové deky i jako přehozy na křeslech. Jednak chrání čalounění před ušpiněním, dají se snadno prát a rychle schnou, jsou teplé a hlavně příjemně pohladí pokaždé, když si položíte ruku na opěradlo.

Z mikroplyše se vyrábí deky, přehozy, povlečení, prostěradla, ale můžete se zabalit i do heboučkého županu z mikroplyše. Je to materiál, který si díky jeho vlastnostem snadno zamilujete. Kromě toho, že se pod mikroplyšovou dekou příjemně relaxuje i spí, tak po vyprání rychle uschne. V mikroplyši se neusazují a nemnoží roztoči ani bakterie, což je výborná zpráva pro alergiky. U nás jsme alergičtí všichni. Mikroplyšové deky používáme i do povlečení. Jsou pro nás příjemnější a lehčí, než klasické přikrývky z dutého vlákna. V bytech s běžnou teplotou jsou na spaní příjemnější, než teplejší přikrývky. A pro jejich lehkost a přizpůsobivost tvaru těla vás ve spánku nijak netíží ani neomezují.

Mikroplyšové povlečení je také velmi lehké. Na dotek jemné a hladící. Nikdy není úplně studené. Což oceníte při ukládání ke spánku ve vyvětrané ložnici s nízkou teplotou. A je to jeden z důvodů, proč pořizujeme mikroplyšové povlečení dětem. Daleko lépe se leze do postýlky, kde je teplo, než tam, kde povlečení studí. Pestrobarevnost povlečení dovoluje kouzlit s designy a vybrat si přesně takové, které do našeho interiéru zapadne. Které mikroplyšové povlečení z nabídky e-shopu Ceskeluzkoviny.cz byste si vybrali pro lepší podzimní atmosféru?

Kromě toho, že mikroplyš velmi rychle schne, nemusíte ho vůbec žehlit. Což oceníte nejvíc u povlečení, které stačí vyprat, nechat uschnout a můžete povlékat. A výsledek? Dokonalá, uklizená postel. Stejně tak ráno po probuzení, i když jste noční cestovatel a mačkač přikrývek, bude povlečení pěkně hladké a působit uklizeně, jakmile deku natáhnete. Mikroplyšové prostěradlo jakbysmet. Snadno ho díky gumičkám v okrajích na matrace připevníte. Synové jsou ve spánku velmi aktivní. Prostěradlo bez gumiček je u nás naprosto nepoužitelné. Ale pružná mikroplyšová prostěradla na gumičkách pěkně drží na místě i při jejich neustálém převalování a vrtění se ve spánku. I v tomto sortimentu je výběr barev dostatečný a snadno barevně sladíte prostěradlo s povlečením. Můžete zvolit neutrální, decentní barvy, nebo naopak výraznější barvu prostěradla a doplnit je jemnějšími barvami povlečení, které vás budou při usínání nebo při předvěčerní četbě knihy uklidňovat.

Reklamní článek.

5 komentářů u „Heboučký mikroplyš na podzim zahřeje“

  1. Výrobky z mikroplyše miluji. Jsou hrozně heboučké a krásně hřejí. Rádi se do nich choulíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *