Inspirativní a hřejivý domov s Warmhouse.cz

Domov, to není jen místo, kam si chodíme odpočinout po práci a přespat. Domov je naším útočištěm, oázou, kde čerpáme sílu na vše co nás čeká. Místem, plným inspirace, které rozvíjí naši kreativitu, posiluje odvahu, kde budujeme vztahy s našimi nejbližšími, ale i s přáteli a hosty. A takový domov nevznikne sám od sebe. Je třeba jej vybudovat, uspořádat a vyladit dekoracemi.

Internetový obchod Warmhouse.cz (teplo domova) si dává za cíl pomoci vám dekoracemi a produkty vytvářet právě takový domov, který pro vás bude výjimečný, stejně jako jste výjimeční a osobití vy, jeho obyvatelé.

Z přehledných kategorií můžete vybírat různé typy dekorací nebo dekorace pro konkrétní příležitost. Je známé, že květiny zpříjemňují ovzduší, ale především psychicky pozvednou atmosféru a obyvatele bytů a domů. Když květinám navíc dodáte stylový květináč nebo vázu, povznesou útulnost bytu o další level.

I živé květiny můžete vkusně v bytě kombinovat s umělými květinami. Lidé si často umělé květiny aranžují do vázy, nebo je využívají na obtížně dostupných místech, například u stropů, kde by se živé květiny hůře zalévaly.

Velmi silný dojem zanechávají dekorace v podobě fotografií. V obyvatelích probouzí vzpomínky na krásné chvíle z minulosti, v návštěvách pak přátelskou, otevřenou atmosféru. Fotografiemi z vlastního života sdílíme s dalšími lidmi kus sebe, otevíráme se jim ve chvíli, kdy na ně pohlédnout a oni se podvědomě otevřou i nám. Dojem z fotografie ještě umocníte specifickým rámečkem.

Většina z nás má denní ranní rituál v podobě kávy nebo oblíbeného čaje. Ranní vstávání a den může zpříjemnit i tak prostá věc, jako nádherný hrnek nebo stylová krabička, ze které čaj nebo kávu vyndáte.

Závěsné dekorace umí víc, než jen zkrášlit prostor. Umístěné naproti vstupním dveřím mile přivítají všechny příchozí. Nebo oživí temný kout apod.

Eshop Warmhouse.cz myslí také na sběratele andělů a dalších sošek. Soškami můžete vyjádřit lásku, kterou k sobě navzájem cítíte, přátelství nebo třeba i sesterskou oddanost. Taková soška často poví víc, než tisíc slov, jak se říká.

Novinky a další inspiraci najdete také na facebookové stránce e-shopu https://www.facebook.com/warmhouse12/.

Reklamní článek

5 komentářů u „Inspirativní a hřejivý domov s Warmhouse.cz“

  1. Líbí se mi dekorace v podobě fotografií, kdy si tam mohu dát fota mé rodiny a vždy si na někoho vzpomenout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *