Jak na hustší vlasy snadno a rychle

Účes, kterým prosvítá pokožka hlavy je trápením mnoha mužů i žen. Spreje na zhuštění vlasů umí snadno a rychle opticky zhustit účes natolik, že pokožka hlavy neprosvítá vůbec a to i v případech, kdy vlasy řídnou i znatelněji. Mnozí z těch, kdo podobné výrobky vyzkoušeli, píší na diskusích o větším sebevědomí a příjemném pocitu, že mají zase „vlasů plnou hlavu“.

Vlasové spreje fungují díky barvě v jemném prášku, která je pomocí nanotechnologie nanesena a přilepí se na vlasy. Vždy je nutné na závěr použít i fixátor, který zajistí, že si třeba „prohrábnutím“ vlasů nesetřete z vlasů barvu, neulpí vám na prstech. Volume Hair Plus vlasový zesilovač ve spreji pro zahuštění vlasů si můžete vybrat z několika barevných odstínů. Vždy je třeba vybrat takový, který se nejvíce podobá barvě vašich vlasů.

Samotná aplikace je jednoduchá. Umyté a vysušené vlasy si pročešete. Oblast vlasů, kde jsou řidší si vyčešete směrem nahoru. Sprej na zesílení vlasů důkladně protřepete a zhruba ze vzdálenosti 20 cm vždy krátce stříknete barvu na vlasy, které chcete opticky zhustit. Barvu vždy v krátkých intervalech stříkněte na vlasy tolikrát, až účes působí podle vašich představ. Pak nechte chvíli barvu zaschnout. Vlasy po zaschnutí barvy učešte do požadovaného tvaru – účesu. Na závěr na účes nastříkejte ještě Volume Hair Plus vlasový fixátor. Barvu i fixátor snadno z vlasů smyjete šampónem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *