Jak si usnadnit péči o vlasy a krásný účes

V péči o vlasy existuje mnoho zajímavých vychytávek, kdy mnohé nejenže péči usnadní, ale i zkvalitní. Například kartáč na rozčesávání vlasů Tangle Teezer Salon Elite je zářným příkladem toho, že s vhodným nástrojem se dá udělat práce snáz a lépe. Díky speciálně stavěným štětinám rozčešete snadno i zacuchané vlasy. Stačí česat pomalými pohyby, aby štětiny stihly udělat svou práci a s taháním, kudlením a bolestí se ani při česání dlouhých vlasů už nesetkáte.

Dalšími vychytávkami jsou pak různé zdobné gumičky, se kterými vykouzlíte drdol k plesovým šatům nebo krásný účes během chvilky. Klipsy vám zase pomůžou ostříhat vlasy rovně i v domácích podmínkách bez zkušeností se stříháním. Pokud si vlasy žehlíte, ušetříte čas s žehlícím kartáčem na vlasy, který zvládne rozčesávat a žehlit v jednom okamžiku.

Jednou z fenomenálních novinek poslední doby jsou úžasné křídy na vlasy. Jednodušše s nimi vytvoříte třeba i každý den nový účes, podle vlastní nálady, nebo v barvách sladěných s aktuálním outfitem… Křídu pak z vlasů snadno vymyjete jakýmkoli šampónem na vlasy. Navíc narozdíl od barev neproniká pigment do vlasové struktury a vlasy si tak neničíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *