Jste rádi kreativní? Zamilujete si náramky Topbeads

Každý den si vylepšujete už ráno při oblékání? Hledáte zajímavé doplňky, vymýšlíte nové věci, aby žádný den nebyl stejný, jako včerejší? Pak jsou náramky s korálky Topbeads přesně pro vás. Stačí vám jeden základní náramek a korálky na výměnu a vykouzlíte si šperk v nepřeberném počtu variací. A můžete být žena, muž i dítě, pro každého je dost pěkných variant k mání.

Náramek můžete zvolit z různých materiálů. V internetovém e-shopu Tvujdesign.cz jsou na výběr náramky TOPBEADS kožené, rhodiové nebo ocelové. Na některých náramcích najdete stoppery, tedy zarážky, které udrží ozdobu na náramku přesně na místě, kde ji chcete mít. K náramku si vyberete korálky TOPBEADS s velkým průvlekem. Výhodou je, že můžete postupně dokupovat korálky, stoppery i další ozdoby a rozšiřovat si tak variace šperku. Koupíte si outfit v nové barvě, dokoupíte pár nových TOPBEADS korálků ve vhodném designu a hned máte dokonalý doplněk ke kostýmu či blůzce.

Korálky TOPBEADS jsou z různých materiálů. Například skleněné, kovové, krystalkové, nebo v různých úpravách, či třeba s přívěsky. Vznikají stále nové. Nyní je na e-shopu Tvujdesign.cz asi kolem 500 různých korálků TOPBEADS skladem. Náramek můžete vytvořit a každý den znovu obměňovat pro sebe, ale můžete je také vyrábět jako krásný, originální a hlavně osobitý dárek pro své blízké a přátele. Zakomponujete do náramku barvy a přívěsky, které má budoucí majitel nejraději, a vznikne tak nejen krásný, originální šperk, ale navíc dáte najevo, že ty druhé dobře znáte a víte, co mají rádi. Takový dárek zahřeje u srdce obdarovaného ještě více. Výroba náramků je jednoduchá. Korálky navlékáte, stoppery nacvaknete 🙂 Návod a video k výrobě najdete na webu http://topbeads.cz/vyroba-naramku.

Pokud se vám náramky TOPBEADS líbí, ale netroufáte si na vlastní výrobu, nebo na to nemáte čas, můžete vybírat z široké škály již hotových náramků TOPBEADS na e-shopu.

Reklamní článek

3 komentáře u „Jste rádi kreativní? Zamilujete si náramky Topbeads“

  1. Náramky se mi líbí, ale vzhledem k svému věku už by nebylo vhodné je nosit…Dříve jsem podobné věcičky moc ráda nosila…

  2. Mám i ve svém věku ráda různé kreativní doplnky a donedávna jsem nosila náramek i na noze no Bohužel můj věk už tomu neodpovídal a musela jsem být sebekritická,že už se to na mě nehodí a doba hipis není.Ale mám vnučku,která jde v mých šlépějích a tak náramky a jiné doplnky putují k ní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *