Krásné šperky a dárky od Infinitysilver.cz

2400 krásných šperků a dárkových předmětů skladem. Když si objednáte do 17 hodin, ještě týž den bude zboží odesláno. Kde to najdete? V internetovém obchodě Infinitysilver.cz. Což se hodí nejen při nákupu dárků na poslední chvíli, ale někdy máme chuť udělat si něčím pěkným radost a nechceme čekat déle, než je nezbytně nutné.

Aktuálně si na e-shopu můžete užít 50% slevu na nádherné náhrdelníky a náušnice. Šperky jsou ze stříbra s rhodiovanou úpravou povrchu nebo s krásným červeným zlacením. Vybírat můžete z náušnic ve tvaru kruhů, srdcí, oválů, kapek… V náhrdelnících  třeba ze zirkonové vločky, nebo z kapek, oválů… Mnoho šperků má efektní prořezávání.

Specialitou je Gaia kolekce, která funguje ve stylu Pandora a Trollbeads, kdy navlékáte komponenty na náramky a náhrdelníky. Výhodou je, že si pro začátek můžete pořídit pár kousků a kdykoli v budoucnu přidávat na náramky a náhrdelníky další, některé ze šperku sejmout, podle toho, co se vám bude zrovna líbit nebo hodit k outfitu. Přidávání jednotlivých korálků a přívěsků je velmi jednoduché a za minutku máte upravený šperk, ladící s kompletem, hotový. Na výběr máte ze spousty komponent. Pestrobarevné muránské navlékací korálky, stříbrné přívěsky ve tvaru zvířátek, přívěsky různých tvarů, další korálky… V nabídce jsou i celé hotové sety.

Další specialitou, kterou nenabízí mnoho e-shopů, je kolekce stříbrných dárkových předmětů. Luxusní jsou například stříbrná chrastítka, která můžete věnovat k narození miminka nebo k vítání občánků a buďte si jisti, že taková chrastítka nikdy neskončí na půdě nebo vyhozená, či darováná dál, když už si s nimi miminko nebude hrát. Bude mít památku na celý život.

Na výběr jsou i stříbrné lžičky, malé stříbrné krabičky, miniatury, záložky do knihy, spony na peníze nebo svícny. Pokud nevíte, jaký dárek pořídit někomu, kdo podle vás všechno má, pak je skvělou volbou stříbrný nůž na dopisy.

Kolekce Paris jsou luxusní soupravy s barevnými broušenými sklíčky. Stříbrné náramky, náhrdelníky a náušnice jsou velmi vkusně barevně sladěné a budou se vám hodit k běžnému, ale i k luxusnímu outfitu. Potěšit se můžete také keramickými šperky, stříbrnými řetízky s křížky a s dalšími pěknými šperky. Co byste si z nabídky e-shopu vybrali vy?

Vzrůstá obliba růženců.  Jsou již nejen religiozním symbolem,ale velmi často i moderním fashion doplňkem. Proto v e-shopu jsou i varianty náhrdelníků a náramků s tímto motivem. Stříbrné růžence v nabídce e-shopu potěší každou věřící ženu a jsou krásným dárkem i třeba ke svatému přijímání, ke křtu pro miminko i jako památka od kmotra nebo kmotry.

Internetový obchod Infinitysilver.cz nezapomíná ani na děti. I holčičky se chtějí krášlit, cítit se se svými šperky jako princezny a my rodiče jim to rádi dopřáváme. Dětské stříbrné šperky zahrnují rozkošné náušnice, náhrdelníky i náramky.

Reklamní článek

3 komentáře u „Krásné šperky a dárky od Infinitysilver.cz“

  1. Velmi se mi líbili šperky z kolekce Paris. Hlavně náušnice, ty bych chtěla ve všech barvičkách 🙂
    Moc se mi líbila i stříbrná záložka do knihy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *