Květnová velká soutěž na Twitch venilafi

V soutěži hrajeme o parádní smoothie mixér CONCEPT SM-3392 v červené barvě, o který hrajete průběžně zde v komentářích níže. A první květnovou sobotu 4.5. od 16:00 hodin nás čeká zase velká soutěž v průběhu živého vysílání na Twitch venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Budeme hrát o spoustu krásných výher, které se zde na stránce postupně objeví. Výhru mixér získala lucie pařanka gratulujeme! 🙂 Záznam z losování ostatních výher najdete zde https://www.twitch.tv/videos/420244330.

Pravidla soutěže:

1. V obou případech níže platí, že pro účast v soutěži je třeba sledovat náš kanál na Twitch – venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Návod na zapnutí sledování najdete dole pod výhrami.
2. Pokud si chcete zahrát o smoothie mixér CONCEPT SM-3392 v červené barvě, podívejte se na stránky e-shopů dalších výher, které budeme průběžně přidávat a vyberte ze stránek něco, co vás zaujalo. Odkaz nebo název vybraného produktu napište sem dolů do komentářů + připojte pokaždé i vaše jméno na Twitch.tv. Můžete takto okomentovat všechny výhry nebo jen některé, je to na vás. Čím víc komentářů, tím vyšší šance na výhru. Po skončení stream soutěže vylosujeme jeden z komentářů zde pod článkem a jeho autor, či autorka získá krásný mixér v červené barvě.
3. O ostatní výhry si zahrajeme v živém vysílání první květnovou sobotu 4.5. od 16:00 hodin. Přijďte na stream https://www.twitch.tv/venilafi. U každé výhry položíme soutěžní otázku, odpovědi budete psát přímo do chatu na streamu. Jak vypadal průběh první strem soutěže ještě na Youtube můžete vidět tady https://www.youtube.com/watch?v=0fgUKiGb10k a jak jsme losovali o sladkou výhru nedávno na Twitch mrkněte na záznam na Twitch, nebo na Youtube.

Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

VÝHRY V SOUTĚŽI

Speciální výhra: CONCEPT SM-3392 Fresh Nutri smoothie mixér, chopper, mlýnek, 700W červený
V chopperu si připravíte pomazánky, přesnídávky, majonézy, nadrtit led a ořechy, dokonce i naseká maso. Mlýnek díky své síle nenechává žádné kousky surovin. Smoothie mixér s lahvemi 2x 570 ml + 1x 400 ml.

Výhry, o které budeme hrát během živého vysílání 4.5. od 16:00 hodin na https://www.twitch.tv/venilafi

1. 1 kg dvoubarevných želé žížalek plných ovocné chuti věnoval internetový obchod Cukrovinkynej.cz. V e-shopu najdete sladké želé bombóny, karamelky, oříšky a mandle v čokoládě a také další pochoutky nebo třeba i kosmetiku.

2. Souhra pro páry – dva minerální náramky se shodnými minerály podle znamení věnoval internetový obchod aSnilek-shop.cz. Nádherné minerální náramky mohou obsahovat achát, ametyst, avanturín, citrín, granát, hematit, jaspis, karneol, křišťál, měsíční kámen, obsidián, růženín, tygří oko, tyrkys, podle typu náramku, nebo zvoleného znamení. V e-shopu najdete také velký výběr zdravotních pomůcek na bolavá bříška, záda, kostrče, polštářky na tlumení různých bolestí, nebo cestovní či kojenecké polštáře a mnoho dalšího.


3. Keramiku ze Španělska Podnos HOJA v designu FLOR AZUL věnoval internetový obchod spanelska-keramika.cz. Všechna keramika, kterou v e-shopu najdete, je ručně vyráběná a malovaná přímo ve Španělsku. Recenzi si můžete přečíst zde: http://radytipynavody.cz/nadherna-robustni-keramika-ze-spanelska/.


4. Balíček koření ze slunné Srí Lanky věnoval e-shop Zdravizesrilanky.cz. V balíčku najdete koření 1x moringa, 1 x kurkuma, 1 x muškátový květ, 1 x listy kari. Internetový obchod nabízí 100 % přírodní produkty vytvořené podle tradičních principů áyurvédy.


5. Survival hra 7 Days to Die – v elektronické podobě na PC. Hra je o budování, přežívání, chytrých přípravách na Blood Moony (noci, kdy se vás snaží hordy nemrtvých sníst). Najdete v ní akci i stavění. Hru hrajeme ve více lidech online během streamů na Twitch http://radytipynavody.cz/1000-dni-7-days-to-die-vyzva/.

6. Děti si ji zamilují 🙂 Tramvaj česky mluvící z naší recenze (připravuje se). Tramvaj věnoval e-shop Hrackovna.cz. Tramvaj jsme otestovali na recenzi, je úžásná. Výherce získá tuto recenzovanou, tedy vybalenou tramvaj. Nemusí zápasit s příchytnými čudlíky 🙂 E-shop Hrackovna.cz nabízí pestrý výběr hraček, které pečlivě vybírají, všechny hračky jsou skladem a e-shop provozovaný s láskou a profesionální péčí o zákazníky. Spolupracujeme s panem Koštejnem, provozovatelem e-shopu, již několik let a můžu jen vřele doporučit 🙂

7. 1kg sladkých karamelek se svěží ovocnou náplní věnoval internetový obchod Cukrovinkynej.cz. Kromě spousty výborných sladkostí v e-shopu najdete také kvalitní kosmetiku Vivaco. Česká kosmetika z přírodních přísad obsahuje vysoký podíl přírodních látek a olejů.


8. Balíček TET & TEA sypané čaje v dárkové kovové krabičce věnoval internetový obchod Zdravizesrilanky.cz. Balíček obsahuje 1 x Cejlon Breakfest čaj 1 x Exotic fruits čaj 1 x originální hrneček. Kovové krabičky jsou ceněná sběratelská komodita a můžete je po vybrání čaje využít různými způsoby. Internetový obchod nabízí 100 % přírodní produkty vytvořené podle tradičních principů áyurvédy. Foto je ilustrativní.


9. Survival hra 7 Days to Die – v elektronické podobě na PC. Hra je o budování, přežívání, chytrých přípravách na Blood Moony (noci, kdy se vás snaží hordy nemrtvých sníst). Najdete v ní akci i stavění. Hru hrajeme ve více lidech online během streamů na Twitch http://radytipynavody.cz/1000-dni-7-days-to-die-vyzva/.

10. Kuličkové pero s potiskem v dárkové krabičce z e-shopu Obchodweb.cz. Výherce si vybere barvu kuličkového pera a zadá text, který bude na dárkovou propisku vytištěn stříbrnou barvou. E-shop Obchodweb.cz nabízí krásné dárky s možností potisku, včetně textilu nebo jedlého papíru. Vybírat můžete také z množství cukrářských výrobků a pomůcek.

Návod na zapnutí sledování našeho Twitch kanálu:

Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.

Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

Adresy pro zaslání výher posílejte na e-mail redakce@radytipynavody.cz
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/

92 komentářů u „Květnová velká soutěž na Twitch venilafi“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *