Léto je ideální na odvážné šperky

Díky horku nosíme v létě nejspořejší oděvy za celý rok. Což dává nebývalý prostor pro hrátky se šperky. Nemusíte se bát šperků extravagantních, mohutných, můžete využít více různých typů šperků. Zkrátka, k uplatnění fantazií a experimentům se šperky, se v létě otevírá ideální čas, který je třeba si náležitě užít.

Nahrává tomu i doba dovolených, kde si rádi pořizujeme nové doplňky outfitu. Jednak, aby nám připomínaly kouzelný čas dovolených, také proto, že v jiných zemích obvykle najdeme věci, které u nás ne a samozřejmě i proto, abychom naši dovolenou ukázali v nějaké podobě i okolí. Za to se rozhodně nemusíme stydět. V létě nosíme outfity barevnější. Proto lépe sladíme šperky větší, výraznější, ale ne příliš barevné. Pokud si obléknete jednobarevné šaty, tuniky apod., samozřejmě máte pak mnohem větší prostor pro využítí i barevných šperků.

V létě můžete předvést krásné kotníky a na nich náramky, k odhaleným ramenům se báječně hodí robustní a delší náušnice. K dovolené u moře si určitě přibalte šperky s mořskou tématikou, například šperky vzhledově podobné perlám. Lépe se na léto hodí bižuterie a odolnější šperky z chirurgické oceli, s rhodiovaným povrchem… Šperky z drahých kovů a drahých kamenů schovejte výhradně na speciální a společensky významné události. V létě číhá na šperky víc nebezpečí v podobě potu, chloru, soli apod. Proto je dobré o šperky a bižuterii více pečovat. Nebrat si je sebou do vody v bazénu, ani v moři. Pokud byl den horký a hodně jste se potili, šperky večer propláchnout vodou a nechat dobře uschnout.

Užijte si léto a ladění outfitů.

Reklamní článek

2 komentáře u „Léto je ideální na odvážné šperky“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *