Minirecenze: kožené sandály barefoot a sandály z velbloudí kůže

Luxusní kožené sandály můžete vyhrát v naší stream soutěži, která začne 1.4. v 16 hodin na Youtube kanálu Venilafi. Sandály jsme netestovali nošením, to nám pak výherce může napsat, jak je spokojený nebo spokojená 🙂 Nicméně jsme sandály vybalili, nafotili, natočili. Což zahrnuje i kontakt s materiálem, možnost si je pořádně prohlédnout…

Sandály z velbloudí kůže působí luxusně. Je škoda, že nemají hezčí obal, aby byl celkový dojem při vybalování ještě vyšší. My je výherci místo v původním igelitovém obalu pošleme zabalené v nějakém našem na videa připraveném balícím papíru, takže to budou buď Mimoni nebo Mickey Mouse 🙂 A samozřejmě ještě v nějaké krabici, aby cestou neutrpěly. Nepoznala bych od pohledu ani na omak, že jde zrovna o velbloudí kůži, nevidím na ní žádné identifikační znaky, které by mi řekly, „jsem z velblouda“, ale jsem si jistá, že odborník pozná hned, o jakou kůži jde. Na hovězí jsme asi zvyklí, ale je to zvláštní, držet v rukách boty z velblouda 🙂 Sandály jsou úžasné. Kůže je přirozený, přírodní materiál, sandály se budou hodit k jakémukoli oblečení, včetně společenštějšího oděvu. Nošením by se měly zcela přizpůsobit noze a i díky tomu být maximálně pohodlné. Mají podpatek přes celou podrážku, lehce zvýšený. Takže chůze bude pohodlná, bezpečná a zdravá.

Barefoot sandály jsou z hovězí kůže, pěkně šité. Ideální na masáž nohou při chůzi. Pro nováčky je chůze v barefoot botách s tenčí podrážkou nezvyk, ale stojí to za to. Každá změna obuvi a stylu chůze nohám svědčí. Pokud vás často bolí nohy, otékají, máte problémy s křečovými žilami, pořiďte si oba typy sandálů. A prostřídejte je s běžně používanou obuví. Na léto snad ani není lepší obutí, jak sandály z pravé kůže. Kůže nošením měkne a boty se vyladí na nohu majitele. Díky tomu vám nehrozí puchýře, otlaky… A kůže navíc chladí i hřeje podle toho, co tělo zrovna žádá, tedy v tomto případě chodidlo.

Podívejte se na video sandálů na Facebooku https://www.facebook.com/Venilafi/videos/319191748781464/

1 komentář u „Minirecenze: kožené sandály barefoot a sandály z velbloudí kůže“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *