Modelová řada hodinek PRIM PILOT inspirovaná leteckým průmyslem

Kontrastní číselníky modelové řady hodinek PRIM PILOT svým tvarem čísel připomenou budíky v přístrojové desce legendární stíhačky typu MIG. Tyto hodinky, inspirované leteckým průmyslem, zaujmou především sportovce a fanoušky outdoorových aktivit, ale nejen je. Hodinky PRIM PILOT s červeno-modrým páskem dělají radost například sympatickému sportovci Petru Benešovi alias Bennymu, který jezdí na jednokolce.

Odolné outdoorové hodinky PRIM PILOT jsou vybaveny kvalitním quartzovým strojkem. Pouzdro hodinek je upraveno technologií DLC, díky které je povrch pouzdra matně pískovaný a velmi odolný vůči poškrábání, korozi, působení vysokých teplot i kyselin. DLC povrch se nemůže jen tak odřít nebo oloupat, povrchová úprava totiž dokáže nanesený materiál přímo propojit s materiálem pouzdra hodinek. Takže hodinky můžete nosit bez obav při sportu, náročných aktivitách, při práci. Vysoce odolný je i textilní nebo kožený pásek hodinek NATO strap.

Designově hodinky připomínají letecké budíky na palubní desce, ale není to jediný prvek spojený s leteckým průmyslem. Dalším je například na zadní straně hodinek laserem vypálené logo PILOT ve tvaru stíhačky a je zde také vyznačen původ hodinek PRIM MANUFACTURE 1949 a NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ. Dalším takovým nepřehlédnutelným prvkem netradičního designu jsou výrazné drážky na korunce, které připomínají blok válce motoru.

Hodinky PRIM PILOT jsou nabízeny ve 4 základních barevných kombinacích. Nicméně manufaktura v Novém Městě nad Metují nabízí svým zákazníkům i možnost téměř libovolných individualizací. Můžete si tak zvolit kombinaci barev, která se hodí k vašemu stylu oblékání nebo si vybrat barvy oblíbeného sportovního klubu.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *