Moderní erotické hračky

Technologie se za poslední desetiletí vyvíjí přímo překotně ve všech směrech. V erotickém průmyslu je tomu stejně. Je zde vidět také velkou snahu o uspokojení ženských sexuálních potřeb a moderní erotické hračky pro ženský orgasmus jsou velmi sofistikované, jemné a účinné zároveň.

A to je dobře. I při sexuálních hrátkách v páru je větší spokojenost, pokud dojdou vrcholného sexuálního uspokojení oba partneři. A s hračkami, které v článku představíme to není vůbec žádný problém.

Revoluční novinkou z posledních let jsou erotické hračky, které dráždí ženský klitoris bezkontaktně. Nedochází tak k nepříjemnému až bolestivému nadměrnému dráždění. Jednou z těchto novinek jsou womanizéry. Místo dřívějšího mechanického dráždění využívají womanizéry podtlak. Jemné tlakové vlny se dají nastavit na různou intenzitu. Womanizéry často ani trochu vzhledem nepřipomínají erotické pomůcky, což je jistě jejich další výhoda, co se diskrétnosti týče. Nástup požadovaného účinku, tedy orgasmu, je velmi rychlý. Výrobci slibují dosažení orgasmu do 2 minut od zapnutí a často je uspokojení ještě rychlejší. Pro mnoho žen navíc může přinést tato erotická pomůcka pocity a intenzity slasti dosud nezažité.

Další skvělou hračkou pro vášnivé večery nebo jen uvolění jsou Satisfyery. Podobně jako předchozí Womanizér dráždí podtlakem a vůbec nemusí přijít do kontaktu s tělem. Oba erotické dráždiče klitorisu jsou voděodolné. Dráždění ve vaně nebo sprše pak ještě může prohloubit intenzitu erotického zážitku. Satisfyer má obvykle ještě více stupňů intenzity. Například černý na fotce výše je SATISFYER Pro Penguin Next Generation. Má 11 programů intenzity a tvar zpříjemňuje držení.

Masážní hlavice, které svým vzhledem připomínají mikrofon, slibují velmi silné dráždění a orgasmy mužům i ženám. Mužům dráždí hlavice spodní stranu penisu a žaludu, u žen klitoris, ale i další citlivá místa v oblasti vagíny. Masážní hlavicí si navíc můžete masírovat i svaly nebo dráždit další erotogenní místa na těle. Jejich využití je celkově velmi široké a univerzální nejen při erotických hrátkách, ale i pro relaxaci a odpočinek.

Reklamní článek

2 komentáře u „Moderní erotické hračky“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *