Náušnice z bílého zlata

Máte rádi zlaté šperky, ale víc vám sluší stříbro? Nebo hledáte moderní, elegantní šperky, co hodně vydrží a hodí se ke každému outfitu? Bílé zlato je pro vás v takovém případě ideální. Šperky z bílého zlata jsou velmi odolné, krásně se lesknou, působí elegantně a jsou moderní a trendy. Navíc jsou rhodiované nemusíte se tak bát alergické reakce.

Náušnice z bílého zlata skvěle doplní každý účas a barevně zapadnou do jakéhokoli vašeho outfitového konceptu. Můžete je nosit v běžný den, ale hodí se i ke slavnostnímu oblečení na speciální příležitosti. Bílé zlato se často kombinuje s brilianty nebo zirkony. Oba kameny mají nádherný lesk a třpyt. U zirkonů jsou často na výběr i další barevné kombinace.

V e-shopu Zlatnictvismaragd.cz najdete pestrý výběr šperků ze 14-ti karátového bílého zlata. Například kruhové náušnice z bílého zlata model: 100226 – 2040006 z obrázku výše mají po obvodu umístěné zirkony. Průměr 25mm zajistí, že v účesu pěkně vyniknou a celý vzhled, eleganci a výjimečnost potvrdí. Nádherné kruhové náušnice na obrázku níže, model: 200811 – 2040099, s menším průměrem 12mm jsou zdobené bílými a modrými zirkony. Na uších budou vypadat úchvatně.

Hledáte-li jiný tvar náušnic, než kruhový, pak si jistě vyberete z další kategorie náušnic z bílého zlata, kde jsou k dispozici náušnice peckové, s perlami z bílého zlata, visací, krátké i delší, květinové a další tvary. Velmi oblíbené jsou jemné peckové náušnice ze 14-ti karátového bílého zlata se zirkony m 100263 – 2010240, mají šroubovací uzávěr. Na obrázku v krásné krabičce, ve které vždy šperky přijdou dárkově zabalené. V e-shopu obvykle k určitému designu najdete i další šperky ve stejném provedení, například k těmto náušnicím prsten a přívěsek ve stejném designu.

Pokud milujete vintage styl, bílé zlato a tyrkys, podívejte se na nádherné náušnice níže, model 200939 – 2010030. Tyrkys je v náušnicích přírodní. Díky tomu jsou každé náušnice naprostý unikát, protože tyrkysové minerály mají v každém kameni jiné malby, vytvořené příměsí jiných minerálů a nikdy nenajdete v přírodě dva naprosto identické. Které z náušnic z bílého zlata okouzlily vás?

Reklamní článek

4 komentáře u „Náušnice z bílého zlata“

  1. Náušnice jsou krásné, ale protože se mi velmi líbí kombinace modré s bílou, tak za mě jsou nejkrásnější náušnice model: 200811 – 2040099

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *