Nejvyšší čas na adventní kalendář

Kdo miluje LEGO? Ano, les rukou se zvedá 🙂 Lego stavebnice je stálicí v srdcích dětí i pod vánočními stromečky. Letos můžete přidat i Lego v rámci adventních kalendářů. Nezkazí dětem bříška a nadchnou je daleko víc a mnohem déle, než „obyčejný“ čokoládový adventní kalendář.

Lego adventní kalendáře jsou ve variantě pro holčičky jako LEGO® Friends adventní kalendář. Každý den přinese dětem jednu postavičku nebo část na vánoční večírek pro domácí mazlíčky LEGO Friends. Nejprve děti najdou Stephanii a její sněžný skútr a v dalších dnech budou objevovat a skládat další části.

Kluci, ale samozřejmě i holčičky, pak můžou volit ze dvou dalších typů adventních Lego kalendářů. Jeden je vyrobený v patrně nejoblíbenější edici LEGO® City. Za dvířky kalendáře čeká Santa, sáně, lyžař, letadla a mnoho dalšího.

Poslední variantou je Adventní kalendář LEGO® Star Wars™. Hvězdné války další velmi oblíbená tématika a Vánoce tak pro děti začnou už prvním prosincem a otevřením prvního okénka. V tomto kalendáří čekají figurky, zbraně, stroje…, vše, co je k dobývání a objevování vesmíru potřeba.

1 komentář u „Nejvyšší čas na adventní kalendář“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *