Nenechte si ujít knižní novinky a soutěže na blogu KNIHCENTRUM revue

Patří čtení knih k vašim oblíbeným činnostem? Nenechte si ujít informace o novinkách, akcích a soutěže na blogu KNIHCENTRUM revue. Každý měsíc na blogu vychází přehled knižních novinek, které najdete v prodejnách i v internetovém e-shopu, vychází zajímavé články o autorech, knihách a můžete si i zasoutěžit.

Novinky z blogu si můžete nechat posílat 1x týdně na e-mail, aby vám žádný zajímavý článek neunikl. 2x ročně také vychází tištěný časopis KNIHCENTRUM revue, který si můžete online prolistovat. Zákazníci Knihcentrum.cz dostávají časopis zdarma do schránky. Na stránkách najdete také starší čísla časopisu k nahlédnutí i pročtení.

Na blogu aktuálně běží několik soutěží. Pokud rádi hrateje a čtete, přijdete si na své. Mezi nejnovějšími články si můžete přečíst například o slevě až 40% na horové e-knihy od nakladatelství BARONET. Mezi knihami v akci je The Walking Dead – Živí mrtví – Zkáza. Brzy vyjde nová série oblíbeného postapokalyptického seriálu se zombíky a fanoušci se mohou začíst do knižní podoby The Walking Dead za krásnou cenu 107,- Kč. U e-knih neplatíte poštovné a kniha vám dorazí obratem. Pustit se do čtení nové knihy můžete i krátce po nedělním nákupu.

Každý měsíc se na blogu seznámíte s knižními novinkami, které vám autoři přiblíží formou minirecenzí, tipů, dozvíte se, jakému žánru nebo stylu se novinka může podobat. Takové články velmi pomáhají s výběrem knihy, na kterou zrovna máte chuť.

Reklamní článek

3 komentáře u „Nenechte si ujít knižní novinky a soutěže na blogu KNIHCENTRUM revue“

  1. poučné knihy – zdá se mi, že je nyní více dětí s poruchou buď čtení, psaní nebo počítání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *