Notebook Dell Precision M6600 pro náročné profesionály

Repasovaný notebook Dell Precision M6600 za skvělou cenu 11.990,- Kč potěší rychlostí zpracování, bezproblémovým provozem, spolehlivostí. Je vhodný pro specialisty a práci s náročnými CAD programy. Ostatně, jak je u značky Dell zvykem. Působí od pohledu elegantním a atraktivním dojmem. Žádné kanceláři neudělá ostudu.

2jádrový procesor se 4 vlákny Intel Core i5-2520M má 3MB cache.  A také Turbo Boost a dle potřeby může pracovat až na frekvenci 3.2GHz. Grafická karta je dedikovaná AMD FirePro M6900 2GB GDDR5. Notebook disponuje 8GB RAM DDR3 a SSD diskem s kapacitou 128GB. O rychlý přenos dat z externích nebo na externí zdroje se postarají USB 3.0, které jsou kompatibilní i se staršími typy přenosných pamětí USB 2.0.

Pokud chcete větší prostor na vaše data, můžete si nechat vyměnit disk SSD až na 480GB nebo na HDD 1TB. SSD zvládá programy i objemnější balíky dat zpracovávat podstatně rychleji, navíc je i odolnější.

Potřebujete-li odprezentovat svoji práci na televizoru nebo větším monitoru, či přes projektor, poslouží vám DisplayPort nebo HDMI. Tak i vysoká grafická kvalita vaší práce, videa nebo audia zůstane i po přenosu beze změny. Oba porty jsou podporovány světovými výrobci elektroniky, vždy bude v dosahu zařízení propojitelné jedním z těchto dvou portů.

Displej notebooku Dell Precision M6600 má dostatečnou úhlopříčku i kvalitu (17,3″ HD + LED s rozlišením 1600x900px), aby splnil vysoké nároky specialistů, jako jsou konstruktéři, architekti, grafici, anebo běžní uživatelé, kteří se nespokojí s průměrem.

Notebook Dell Precision M6600 je vybavený numerickou klávesnicí, webkamerou a dalšími přídavnými mechanismy. Předinstalovaný je operační systém Windows 10 Professional.

Reklamní článek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *