Nový herní Luneco Gamer X28 s 5letou zárukou

Herní počítač Luneco Gamer X28 je ideální i pro náročnější zpracování grafiky a videí, hravě zvládne nejnovější a nejnáročnější PC hry. Využijí ho youtubeři, profesionální grafici, ale i zapálení hráči PC her. Základní výbavu PC (AMD Ryzen 7 2700 (8x 3,20–4,10GHz), 16GB RAM DDR4, 240GB SSD M.2 + 2TB HDD, MSI nVidia GTX 1050 Ti Gaming X 4GB GDDR5, LAN, USB 3.0, USB 2.0, HDMI, DVI, DisplayPort, skříň GENESIS IRID 300 BLUE MIDI TOWER USB 3.0, zdroj 650W, Windows 10 Professional) lze ještě vylepšit.

Procesory RYZEN patří v posledních letech mezi nejlepší procesory na trhu. Jejich výborné ceny dovolují sestavovat špičkové počítače za dostupné ceny. Herní počítač Luneco Gamer X28 je vybavený vylepšenou verzí AMD Ryzen 7 2700. 8jádrový procesor je velmi výkonný, efektivní, s rozumnou spotřebou a nižšími nároky na chlazení. Tento procesor je vhodný i pro taktování. Přetaktováním procesoru se zvyšuje výkon. Což se hodí u některých her, nebo pro celkový ještě vyšší výkon počítače. S přetaktováním procesoru stoupá následně i spotřeba energie a počítač má vyšší potřebu chlazení. Tento konkrétní procesor je skvěle vyladěný pro běžné uživatele, kteří nemají potřebu nebo nechtějí do fuknčnosti počítače dále zasahovat a přesto si chtějí užít co možná nejlepší vlastnosti celého počítače.

Procesor se společně s paměťovou kartou 16GB RAM DDR4, s rychlým SSD diskem s kapacitou 240GB, s dalším pevným diskem s kapacitou 2TB a s grafickou kartou MSI nVidia GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4G, postará o plynulý a rychlý přenos dat, zpracování zvuku i grafiky. Žádné sekání obrazu nebo dlouhé čekání (i při zpracování náročnějších souborů a programů) vás s takto vybaveným počítačem nepotká.

K počítači je možné přidat i další pevný disk s kapacitou 2TB. Paměťovou kartu rozšířit až na 64GB DDR4. Vyměnit grafickou kartu za AMD Radeon RX 580 8GB GDDR5 a přidat vodní chlazení. Záruka 5 let na tento nový počítač je víc než dostačující. Spokojení budete i s množstvím portů už přímo ve stylové herní skříni Genesis IRID 300 BLUE Midi Tower USB 3.0. Pomocí přiloženého dálkového ovladače můžete měnit podsvícení ventilátorů a regulovat jejich otáčky. Předinstalovaný je operační systém Windows 10 Professional.

Produktový článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *