Objevte nevšední kouzlo stříbrných šperků

Přemýšlíte, jaký dárek koupíte svým manželkám, partnerkám a dalším ženám, které jsou vám drahé, k Vánocům? Krásný, jedinečný šperk potěší srdce každé ženy. Šperk, který nosí kdekdo, moc radosti neudělá. Nemusí být zlatý, webové stránky iBeauty.cz vás přesvědčí o tom, že i stříbrné šperky mají své jedinečné kouzlo.

Stříbrná cesta designérky Mgr. Jitky Davidové k dokonalým šperkům

Stříbrné šperky z e-shopu iBeauty.cz zdobí mnohé ženy již 15 let. Přitom se nejedná o klenoty, které nosí každá druhá žena. Stříbrné šperky Mgr. Jitky Davidové jsou unikátní. Její lásku ke stříbru podpořila její kamarádka, která jí před 15 lety přivezla z Indie krásné stříbrné šperky.

O své cestě k designu šperků a posléze i k obchodování s nimi řekla: „Cesta k designu šperků – samozřejmě od lásky ke šperkům a k sortimentu, se kterým obchoduji, byl již pouze krůček k originalitě šperků – vždy mě těší, když lidé nenosí stejné šperky, ale jsou originální. Každý člověk je originál a tedy si zaslouží svůj šperk.

Pestrá nabídka krásných šperků na stránkách ibeauty.cz potvrzuje, že stříbro bylo pro designérku šperků Mgr. Jitku Davidovou ta správná volba.

Elegantní šperky, které zaujmou

Webové stránky ibeauty.cz přitahují jako magnet. Nelze se nepotěšit přehlídkou krásy. Náhrdelníky, řetízky, náramky, náušnice, prsteny a brože – vše ve stříbře. Stříbrné šperky jsou pouze ze stříbra nebo kombinují stříbro nejčastěji s jantarem a tyrkysem. Stříbro si však výborně rozumí s mnoha drahými kameny.

Designérka šperků nám vysvětluje, proč dala přednost jantaru a tyrkysu, „Proč jantar a tyrkys? Velmi dobře splňují originalitu šperků – jsou dostupné v počtu 1 – 3ks, člověk se může spolehnout na to, že šperky, které si zákazník koupí nebude nosit každý. Jantar je velmi krásný, léčivý a osloví plno lidí i tím, že je zcela přírodní. Lidé se velmi rádi vrací k věcem z přírody. Totéž lze říct i o tyrkysu, zde je nabídka menší z důvodu nedostatku kamenů.

Všechny šperky na ibeauty.cz jsou velice elegantní, zákazník často neví, který či které z nich si má vybrat. Při výběru mu mohou pomoci nejen sety šperků. „S výběrem ráda poradím – mám široký sortiment, vždy lze najít krásný kousek, který bude slušet právě Vám.“, sděluje Mgr. Jitka Davidová.

V duchu s ní souhlasím, v e-shopu ibeauty.cz mě oslovilo několik šperků a opravdu nevím, který z nich bych si měla vybrat. Měl by to být nadčasový jantarový prsten ve tvaru slzy nebo jantarový náramek ve tvaru slzy? Měly by to být elegantní visací tyrkysové trojbarevné náušnice, nebo bych si měla raději vybrat originální atypický stříbrný řetízek? Jak si stále více prohlížím stránky, oslovují mě další a další elegantní šperky designérky Mgr. Davidové.

Co by vás mohlo zajímat?

Při pohledu na jedinečné a elegantní šperky se nabízí otázka, zda je možné si nechat vyrobit šperky na zakázku. „Šperky na zakázku nezařizuji – ve stříbře se to ani nevyplatí – zlatnice má stejný objem práce se šperkem jako ve zlatě – cena za práci by byla vysoká.“, vysvětluje designérka Mgr. Davidová.

Zákazníky z blízkého okolí by mohlo také zajímat, zda si mohou objednané zboží vyzvednout osobně na pobočce. „Osobně na pobočce zatím šperky vyzvednout nelze – pracujeme na tom a doufám, že příští rok najdeme vhodné větší prostory, kam se přestěhujeme. O možnosti osobního vyzvednutí Vás budeme informovat.

Co nejvíce těší designérku šperků Mgr. Jitku Davidovou na její práci? „Nejvíce mě těší  s pokojení zákazníci. Velmi mě těší nacházet pro lidi originální šperky a dělat lidi krásné. Mám radost, když jsou lidé spokojení, cítí se dobře a vyzařuje z nich radost a štěstí.

Objevte podmanivé kouzlo elegantních stříbrných šperků, které vám přinesou radost i štěstí na https://www.ibeauty.cz/.

Reklamní článek, autorka Evžena Janovská