Opunciový olej jako přírodní botox

Na 1 litr opunciového oleje je třeba zpracovat tunu těchto plodů kaktusu. Ale stojí to za všechnu námahu i peníze, protože opuncivý olej obsahuje celou řadu vitamínů a zdraví prospěšných látek. A jeho nejrychleji a nejvíce viditelným účinkem je vyhlazování vrásek, protože velmi intenzivně podporuje tvorbu kolagenu v pokožce. O Bio opunciový olej roll-on 10 ml hrajeme v soutěži do 27.3.2019!

Pro výrobu kolagenu se využívají semínka opuncie. Což je kaktus původem z Mexika. Plody kaktusu se sklízí ručně a je třeba roztřídit plody, aby na výrobu zůstaly jen ty zralé a zdravé. Olej se ze semínek lisuje za studena, což je nejkvalitnější zpracování, které může být. Díky tomu je opunciový olej v prvotřídní kvalitě, po zpracování v něm zůstane maximum zdraví prospěšných látek a pro pleť bude mít nejvyšší možné pozitivní účinky.

Opunciový olej obsahuje nenasycené vyšší mastné kyseliny, jako omega-6, omega-9, omega-7 a omega-3, dále vitamín E, K1, betakaroten a kromě toho fytosteroly a polyfenoly, které mají antioxidační účinky a chrání pokožku proti škodlivým látkám (volným radikálům).

Opunciový olej se používá na navlhčenou pokožku, což urychluje jeho vstřebání a účinky. Nejsilněji jeho vliv poznáte při ošetření citlivých očních partií, krku a dekoltu. Pomůže vám zklidnit podrážděnou kůži a výborně poslouží po opalování. Má skvělé regenerační vlastnosti, viditelně vyhlazuje vrásky, redukuje kruhy pod očima, vyživuje pokožku, stahuje póry. Pleť je při pravidelném používání pružnější a pevnější.

V nabídce e-shopu Zahir.cz najdete opunciový olej ve 2 zpracováních, a také dárkově zabalené.
Bio opunciový olej roll-on 10 ml / v dárkovém balení
Bio opunciový olej 15 ml / v dárkovém balení


Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *