Osvětlení anglické značky Searchlight

Osvětlení známé značky Searchlight splňuje praktickou funkci, ale i vysoké designové nároky uživatelů. Na trhu najdete svítidla této značky už přes 70 let a nabídka je natolik rozmanitá, že si vyberete osvětlení do bytu velmi moderního, ale zrovna tak krásné retro kousky do roubené chaloupky.

Společnost Searchlight electric založil Sir Sydney Hamburger v Manchesteru. Dodnes firmu vlastní potomci tohoto aktivního a pro vlast pracujícího muže. Sir Sydney Hamburger se zásadně zasloužil o rozvoj města Manchester, přispíval na charitu a velmi napomohl rozvoji zdravotnictví v severozápadní Anglii. Za zásluhy v posledních dvou oblastech (v charitě a zdravotnictví) byl v roce 1981 povýšen do šlechtického stavu. V současné době najdete svítidla Searchlight po celém světě a naštěstí take u nás. Ročně vytvoří designéři firmy přes 400 nových návrhů. Díky tomu je z čeho vybírat.

V nabídce jsou závěsná svítidla, stropní a nástěnná svítidla, stolní a stojací lampy a retro svítidla Searchlight. Vybírat můžete lustry bohatě zdobené do větších prostor, kde zpříjemní celkovou atmosféru a opticky prostor o něco zmenší, lustry romantické s jemnými lístky a od stropu s minimální vzdáleností, aby naopak prostor pokoje nezmenšovaly. Lustry vy tvaru závodního auta nebo letadla potěší chlapce i muže. Zkrátka si vybere každý.

Zvláštní skupinou jsou retro svítidla Searchlight. Na fotografii níže vidíte nádhernou stolní lampu Tiffany. V retro kolekci jsou k výběru lustry závěsné i nástěnné, lampy stolní i stojací. Vše k dokonalé dekoraci každého industriálního interiéru.

1 komentář u „Osvětlení anglické značky Searchlight“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *