Papilios hlásí že nové vzory moderních látkových plen dorazily i do Čech

Moderní látkové pleny jsou nejen funkční a pohodlné, ale díky pestrým a vkusným designům, jsou navíc i ozdobou na dětských zadečcích. Jednovelikostní kalhotky pořídíte před narozením miminka a vydrží vám díky své flexibilitě až do doby, kdy plenky dítě už nebude vůbec potřebovat. Šetříte čas, peněženku i životní prostředí.

Baba+Boo designové rostoucí plenkové kahotky vše v jednom obsahují v balení kalhotky a k nim jednu nebo dvě 4-vrstvé vkládací savé pleny z bambusu. Kalhotky se zapínají na patentky. Díky více řadám patentek můžete velikost kalhotek přizpůsobit a mohou se využívat od narození do cca 15kg dítěte. Kalhotky mají svrchní vrstvu nepropustnou. Okraje jsou vyplněné dvojitými gumičkami, kvůli pohodlí, a pro jistotu, že obsah plenky neproteče ven. Vnitřní vrstva je z rychleschnoucího fleesu. I bambusové plenky po vyprání rychle uschnou. Obvykle tak stačí tři kalhotky a k nim dostatečný počet bambusových plenek. Plenky z bambusu mají mnohem vyšší savost, než látkové plenky. Dítě s nimi je v suchu a v pohodlí.

V kalhotkách se plenky snadno a rychle vyměňují, zrovna tak kalhotky vyměníte za malou chvíli a to i v případě, že je dítko mimořádně čiperné. Designy kalhotek jsou hravé se zvířátky, panáčky, hračkami, nebo si můžete vybrat jednobarevné plenkové kalhotky, dle libosti. V průběhu let můžete dokupovat plenky i kalhotky. Dětský butik Papilios nabízí nejnovější vzory plenkových kalhotek Baba+Boo ve svém e-shopu Moderni-latkove-pleny.cz.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *