Pořiďte dětem originální ručníky s výšivkou do školky i do školy

Děti do školky a mladší žáci na základních školách si nosí vlastní ručník. Výšivka s iniciály je běžná věc, díky které každý identifikuje, komu ručník patří. Internetový obchod E-krokodylek.cz nabízí ručníky s krásnými výšivkami a jmény dětí, díky kterým si každé dítě svůj ručník pozná okamžitě a navíc na něj bude náležitě hrdé.

U dětských ručníků můžete vybírat z výšivky pouze jména nebo jména a obrázku. K dispozici je celá řada krásných dětských motivů – kočička, autíčko, traktor, míč, smajlík, sova, koníček… Jméno může být vyšité psacím nebo tiskacím písmem, jen křestní jméno, nebo i s prvním písmenem z příjmení, což je vhodná volba u nejčastěji využívaných jmen. Třeba Jiříků, Petříků, Lucinek může být ve třídě více. Volit můžete barvu výšivky a samozřejmě i barvu ručníků. Dětský ručník se jménem stojí například 115,- Kč.

Internetový obchod E-krokodylek.cz se na výšivky všeho druhu specializuje. Například na pracovní oděvy si můžete přát výšivky s logem vaší firmy, nebo logo na ručníky do hotelu apod.

Přát si můžete takřka jakoukoli výšivku (obrázky, loga, texty) na dostupné produkty. Výběr oblečení a textilií je velmi široký. Od kojeneckého oblečení, přes dětské, po oblečení pro dospělé. Výšivky lze umístit na ručníky, osušky, různé polštářky, nebo například na křtící roušku, deky do kočárků.

V nabídce jsou také papučky vhodné k pomalování, sáčky na přezůvky, dětské deštníky, nebo pracovní zástěry Cars do školky a do školy, aby si děti neušpinily další oblečení.

Velký přehled fotografií s hotovými výrobky pro inspiraci najdete přímo na facebookové stránce e-shopu https://www.facebook.com/obchodkrokodylek/.

Reklamní článek

4 komentáře u „Pořiďte dětem originální ručníky s výšivkou do školky i do školy“

  1. v dřívějších dobách jsme to dětem vyšívaly na všechno, co školy a tábor potřebovali .

  2. Moc se mi líbí ručníčky se jmémy dětí…šikovný nápad…papučky k pomalování uvítá každý malý školáček…super…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *