Postele a rošty z masivu pro kvalitní spánek

Kvalitní a hluboký spánek je k nezaplacení. V posteli strávíme zhruba třetinu života a vybrat si tu správnou postel pro sladké sny je velmi důležité. Nejzdravějším materiálem pro postele je materiál přírodní, tedy dřevo. Postele z masivu (z celých kusů rostlého dřeva) neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Naopak ložnici nebo pokoj příjemně provoní vůní zvoleného dřeva.

Nejblíbenějším dřevem pro výrobu postelí je borovicové dřevo. Důvodů k jeho oblibě je hned několik. Borovicové dřevo má jedinečnou barevnou strukturu a kresbu. Je pružné, pevné a výborně odolává vlhku. Zároveň je cenově dostupné. V internetovém obchodě Vyprodejpovleceni.cz můžete vybírat postele a rošty z kvalitního borovicového masivu v několika provedeních, různých rozměrech i barevných odstínech a to za velmi příjemné ceny. A pozor – všechny postele jsou skladem, do 24hodin od objednávky už budou na cestě k vám!

V nabídce jsou postele v rozměrech 80x200cm, 90x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm a 180x200cm. Jednotlivé typy postelí mají různou výšku a konstrukční úpravy. Například postel Naomi je vyšší a svou výškou vyhovuje seniorům a lidem se zdravotními problémy, kterým se tak z postele lépe a snadněji vstává. Postel Laura má zase vyšší čelo, což ocení lidé, kteří si před spaním rádi čtou v sedě a můžou se o vyšší čelo postele pohodlně opřít.  Oblíbenou velikostí jsou postele 140x200cm.

Pořídit si můžete samostatné postele, nebo s rošty, anebo postele rovnou i s rošty a matracemi. Rošty do postele jsou z borovicových latěk, spojené textilními pruhy. Díky tomu s nimi můžete snadno manipulovat, rychle je na posteli roztáhnete a při přenášení je jednoduše srolujete. Díky pružnosti borovicového dřeva mají laťky velkou odolnost. V případě prasknutí nabízí e-shop bezplatnou výměnu.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *