Povlečení za skvělé ceny pro hotely

Hotelové povlečení se vyznačuje hotelovou kapsou, což je přehyb povlečení, díky kterému nemusíte řešit zapínání. Toto povlečení nemá knoflíky, ani zip a povléknuto je rychleji. V nabídce e-shopu Vyprodejpovleceni.cz naleznete hotelové povlečení už od 199,- Kč nebo samostatnou přikrývku v bílé barvě od 149,- Kč. Povlečení není samozřejmě určeno pouze ubytovacím zařízením a hotelům, které ocení rychlost při převlékání, kvalitu i nízké ceny, ale využijete ho i doma po vlastní potřebu nebo pro hosty.

Velmi oblíbené je hotelové povlečení Atlas Grádl. Povlečení z česané mercerované bavlny s vysokou gramáží 160 g/m2 má jemné proužky, které působí v interiéru luxusně. Povlečení Atlas Grádl můžete prát na 90°C, čistit chemicky a bez obav vložit do mandlu.

Kromě povlečení můžete vybírat i hotelové přikrývky a polštáře. Prošívané přikrývky jsou z dutého vlákna, vhodné pro celoroční použití. Jemné, měkké, prodyšné deky jsou velmi lehké. Příjemné jsou také pro alergiky, což hosté ocení. Anatomicky tvarovaný polštář má prošívaný potah a uvnitř je vyplněný PUR pěnou, která při spánku poskytne dokonalou oporu hlavě a krční páteři. Ráno budete čilí a plní energie díky kvalitnímu spánku.

Každý dobrý hotel potřebuje také kvalitní ručníky, osušky a wellness produkty. V nabídce e-shopu Vyprodejpovleceni.cz naleznete řadu krásných ručníků a osušek také příjemné bavlněné župany, sady mýdel, šampónů, pantoflí a dalších výrobků nejen pro ubytovací zařízení.

Reklamní článek