Přidejte si do nabídky další zajímavé produkty

Přemýšlíte, jakým zbožím oživit nabídku vaší kamenné nebo internetové prodejny, kosmetického salónu apod.? Níže najdete zajímavé produkty s informacemi o dodavatelích a s odkazy na více informací o velkoobchodní spolupráci. Mezi tipy najdete kvalitní kosmetiku do koupele, účinnou kosmetiku s živým kolagenem, originální švédské litinové nádobí a další zajímavé produkty.

Kosmetika na tělo a do koupele od Kouzlokoupele
Výhradní distributor značky Busy Bee Candles – ručně vyráběné produkty na malé farmě ve Walesu na západě Velké Británie. Jde o svíčky a voskové vonné fazolky do aromalamp. 100 % přírodní produkty ze SOJOVÉHO VOSKU. Letošní novinka.
Výhradní distributor značky BATHORA COSMETICS – ručně vyrobené koupelnové bomby, mýdla, svíčky v Nizozemsku. Produkty se pyšní nejvyšší Quality Assurance.
http://velkoobchod.kouzlokoupele.cz/
Pro Slovensko najdete informace k velkoobchodní spolupráci zde: http://velkoobchod.kuzlokupela.sk/

Litinové nádobí švédské značky SKEPPSHULT – rukodělná výroba již od r. 1906 přímo ve Švédsku, z těch nejlepších surovin, výsledkem je nejlepší litina na světě. 100% zdravotní nezávadnost. Špičkové litinové nádobí.
https://www.skeppshult.cz/vstup-pro-obchodniky/

Živý kolagen s Nezestarni.cz – výhradní zastoupení pro ČR a SR
Omlazující a regenerační, ŽIVÝ KOLAGEN – Přírodní kolagen Inventia® Triple Helix Formula bez parabenů a dalších konzervantů – s klinicky ověřenými účinky.
https://nezestarni.cz/zivy-transdermalni-kolagen/velkoobchod-spoluprace.html

Výroba originálních razítek a vizitek, včetně grafických návrhů Ludmila Petráková
http://edittisk.razitko.cz/ nabízí provize z objednaných razítek pro sběrny a prodejny razítek. Kvalitní razítka, malá a velká, s originálními otisky nebo pouze s textem…
Pro nákup razítek a vizitek využijte odkaz na e-shop.
Pro velkoobchodní spolupráci kontaktujte:
LUDMILA PETRÁKOVÁ
obchodweb@seznam.cz
Tel: 602840923

Originální hračky s Pafíkem
Originální hračky pod vlastní značkou. Exkluzivita v ČR. Velká část financí je investována do reklamy a podpory prodeje hraček značky Pafík. http://www.superprodukt.cz/clanek-Velkoobchod

Zdravé produkty ze Srí Lanky
V nabídce jsou přírodní čaje a ájurvédské produkty. Dovážené přímo od výrobců ze Srí Lanky. Čaje Samahan jsou dodávané na náš trh v originální krabičce v češtině. http://www.superprodukt.cz/clanek-Velkoobchod

1 komentář u „Přidejte si do nabídky další zajímavé produkty“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *