Prospěšné Omega-3 nenasycené mastné kyseliny

Tučné mořské ryby, jako například losos, tuňák, sadinky, makrely…, jsou velmi bohatým zdrojem Omega-3 nenasycených mastných kyselin. Problém je ovšem v tom, že nejsme přímořský stát, ryby na našem trhu zaručeně tedy nemohou být čerstvé. Často pokulhává i jejich zpracování a chuťově mnoha lidem a zejména dětem, prostě nevoní a jíme jich málo. Přitom mají Omega-3 nenasycené mastné kyseliny zcela zásadní vliv na naše zdraví.

V kostce se dá říci, že Omega-3 nenasycené mastné kyseliny zvyšují dobrý cholesterol, snižují krevní tuk a krevní tlak, přispívají k dobré náladě, působí v našem těle protizánětlivě, zvyšují naši schopnost pamatovat si a pomáhají s prevencí i léčbou alergií, srdečních chorob, některých typů rakovin, s cukrovkou a s dalšími tzv. Civilizačními chorobami.

Pozitivní dopad na organismus je prokázaný díky mnoha studiím zaměřeným na Omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Zároveň je i prokázáno, že zvláště v našich končinách jich přijímáme žalostně málo. Nedostatek může způsobovat nejrůznější zánětlivé procesy v našem těle, větší únavu, špatnou paměť, změny nálady a deprese, suchou kůži a samozřejmě i vážnější zdravotní problémy, jako například vysoký krevní tuk, srdeční potíže atd.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny naše tělo neumí vyrobit. Musíme je přijmout ve stravě. Pokud z nějakých důvodů nemůžeme konzumovat mořské ryby v co nejvyšším počtu a čerstvosti, jsou v tomto případě zcela nezbytné a na místě doplňky stravy, které přináší koncentrované Omega-3 nenasycené mastné kyseliny v tobolkách a pro nás je tak jednoduché získat přesně ten objem, který tělo potřebuje. Jedním takovým doplňkem stravy je i EPAmax Omega +3 od českého výrobce JML FITNESSS LINE, s.r.o.

Doplněk stravy EPAmax Omega +3 obsahuje v každé kapsli 1000 mg maximálně koncentrovaného rybího oleje. V kapslích je tak až na 50% Omega 3 mastných kyselin. Rybí tuk je získaný z ryb žijících v hlubokých ledových vodách oceánů. Tedy z těch nejzdravějších a nejčistších zdrojů. Kapsle také obsahují vitamín E, který má silné atioxidační účinky, chrání buňky a celkově přispívá ještě k vyššímu efektu celého doplňku stravy.

Doplněk stravy EPAmax Omega +3 nakoupíte zde: http://www.jml-zlin.cz/obchod/product.php?id_product=45.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *