Půvabná nejen na svatbě

Být půvabná, krásná a sexy je s těmi správnými šaty velmi snadné. V e-shopu Glamor.cz si vyberete šaty na každou významnější i méně významnou událost. Jednou z nejvýznamnějších životních událostí žen, kde chtějí vyniknout a zazářit, je bezesporu svatba. Nádherné šaty, ve kterých dívka připomíná princeznu a všem okolo se tají dech, korunují tento krásný a nezapomenutelný den.

Stále častěji se ale objevuje tradice pořizování šatů tzv. popůlnočních. Mladá paní, která se rozhodne odložit dlouhou svatební róbu a užít si trochu volného pohybu a tance, si pro tento účel pořizuje krátké svatební šaty, nebo prosté romantické šaty, které budou něžně rozevláté a nevěsta v nich může tančit lehce a pohodlně jako víla až do rána.

Každá nevěsta má jako správná královna i svou družinu. V tomto případě družičky, které jí doprovází k obřadu a zosobňují její svobodný život, který končí. I oblečení pro mladé dámy by mělo splňovat určitá pravidla. Šaty bývají obvykle svěží a barevné, aby podtrhovaly mládí a krásu své nositelky. Zároveň by ale neměly být příliš vyzývavé a nápadné, aby družička, popřípadě svědkyně, nezastínila samotnou nevěstu. Oproti klasické svatební róbě mají ale šaty pro družičky nebo svědkyně mnohostranné využití, Kromě svatby se výborně hodí i na luxusní párty, večírek nebo například oslavu pořádanou na počest rodinného výročí.

Ať už svatba nebo jiná významná událost, správně zvolené šaty jsou tím pravým klenotem, díky kterému je každá žena alespoň na chvíli princeznou z pohádky. A to je sen, jehož splnění rozhodně stojí za to.

1 komentář u „Půvabná nejen na svatbě“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *