Ráj pro všechny tvořivé je textilní galanterie Prima-obchod.cz

Bižuterii, módní a oděvní doplňky, nitě, krejčovské potřeby, výtvarné a kreativní potřeby najdete v textilní galanterii Prima-obchod.cz. Čeká na vás velký výběr materiálů a pomůcek na výrobu vánočních věnců a ozdob, dárků všeho druhu, ale i na běžné věci denní spotřeby.

Ať už šijete doma pro radost nebo profesionálně, využijete z oddělení textilní galanterie například polyesterové nitě s návinem 4572m. Nitě jsou na výběr v bílé nebo v černé barvě pod značkou HARD za 39,- Kč za kus. Anebo za 41,- Kč v mnoha barevných provedeních. Nitě jsou vhodné do domácích i profesionálních strojů a také do overlocků. Díky své pevnosti a dobrým šicím vlastnostem se polyesterové nitě hodí jak pro šití oblečení, tak pro povlečení a další textilie, kde je pevnost ve švu ještě více zatěžovaná.

Krejčovské panny oceníte při šití, ale našly využití i při prodejích nového oblečení a second handu v e-shopech i v menším rozsahu. Fotografie oblečení na krejčovských pannách jsou mnohem efektivnější a pro případné zákazníky lákavější. Při šití konfekce jsou takřka nezbytností. Krejčovské panny jsou v nabídce e-shopu v dětských, dámských i pánských velikostech a v několika provedeních. Ať už je potřebujete na šití, nebo focení, vyberete si.

Metrážové látky, lemovky, knoflíky, nože, nůžky, zipy, nažehlovačky…, nabídka textilní galanterie je velmi široká a pestrá a zrovna tak je na tom oddělení Výtvarné a kreativní potřeby, kde naleznete materiál i pomůcky na výrobu z fimo hmoty, komponenty pro výrobu bižuterie, vše potřebné na scrapbooking. Loom Bands gumičky, patchwork a mnoho dalšího.

Pokud hledáte už hotové pěkné dárky, rozhlédněte se v odděleních bižuterie, hraček, dekorací a bytových doplňků a velmi obsáhlá je také nabídka Módní a oděvní doplňky. S příchodem chladného počasí oceníte čepice, rukavice a šály. Stále se hodí deštníky a pláštěnky. Vybírat můžete z kabelek a batohů s romantickými motivy,   z elegatních kabelek v decentních barvách, které se budou hodit k celé škále vašich outfitů. Určitě využijete, ať už pro vaše nákupy, nebo jako pěkné praktické dárky, také šikovné a vkusné nákupní tašky od pouhých 19,50 Kč.

Reklamní článek

3 komentáře u „Ráj pro všechny tvořivé je textilní galanterie Prima-obchod.cz“

  1. Kdysi jsem hodně tvořila různé věcičky a ozdoby. Teď už převzala štafetu moje dcera a musím přiznat, že je lepší než já 🙂 Určitě jí dám na Vás tip, pokud už Váš obchod nezná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *