Recenze: 18 metrové LED osvětlení

Vánoce a s nimi přicházející „vánoční šílenství“ se kvapem blíží, a tak jsem se rozhodla neponechat nic náhodě a pomalu začít shánět vánoční výzdobu již teď, ne až na poslední chvíli. Ráda jsem využila možnosti testovat zdarma 18 metrové LED osvětlení.

Nejspíš si myslíte, že je brzy kupovat vánoční výzdobu, ale věřte, že pokud se chcete vyhnout přetahování se o poslední kusy ozdobiček s postarší paní a stání téměř hodinové fronty v přelidněném obchodním centru, je právě teď ta nejvhodnější chvíle, jak si dokonce nakupování užít a v klidu si vybrat, co opravdu potřebujete.

Letos poprvé jsme se rozhodli, udělat nějakou tu vánoční výzdobu i venku.
Jako pokusný králík, nám poslouží naše milovaná tůjka, která již vyrostla do adekvátní výšky. K nazdobení poslouží 18 metrové LED osvětlení, jelikož se skvěle hodí, jak do interiéru, tak i exteriéru. Tudíž kdyby se venkovní výzdoba nezdařila, osvětlení klidně použijeme k výzdobě doma. Po rozbalení čekala světýlka první zkouška, a to zapojení do zásuvky. Jak můžete vidět, opravdu všechna krásně svítí. Nejspíš si myslíte, že to, že všechna světýlka budou po vybalení svítit, je samozřejmostí, ale opravdu se mi již stalo, že polovina světýlek po rozbalení z krabice nesvítila. Proto již toto je úspěch!

Dále bych vyzdvihla, že osvětlení bylo zabalené do úhledného kruhu, tudíž se následná manipulace s ním velmi ulehčila.
Také super je, že osvětlení je vodotěsné a odolné proti nárazům!
Opravdu tomu tak je a světýlka svoji první dešťovou přeháňku, zvládla s nadhledem a svítí i nadále.

Další výhodou je, že má osvětlení opravdu dlouhou zapojovací šňůru, skvěle si ho tak natáhnete, odkud zrovna potřebujete.

Závěrem bych chtěla říct, že světýlka svítí krásným teplým světlem, nic co by bilo přehnaně do očí, bohužel na fotce se toto straně špatně zachycuje. Tudíž i finální ozdobení tůje vypadá v reálu opravdu ještě lépe a působí elegantním dojmem. Já jsem s osvětlením maximálně spokojená a určitě ho doporučuji!
Pokud byste měli zájem toto osvětlení zakoupit, můžete zde https://www.t-zbozi.cz/vanocni-led-osvetleni-18-m-teple-bile-200-led

Autorka recenze: Andrea Jará

1 komentář u „Recenze: 18 metrové LED osvětlení“

  1. Já na tyto ozdoby moc nejsem, ale dcera ano. Už několikrát se levným nákupem „spálila“, tak jí zkusím doporučit toto. Ona si ráda zdobí dům a právě by chtěla ozdobit i smrček v koutě zahrady. Tak dík za tip 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *