Recenze: Diář s kameny Swarovski s WOW efektem

Chcete nadělit dárek, který obdarovaného nadchne a bude ho provázet celý příští rok? Sáhněte po diářích s kameny Swarovski z Luxorshop.cz. Jsou praktické, skvěle vypadají, rovnou je dostanete dárkově zabalené a WOW efekt je při rozbalování zaručený – otestováno osobně 🙂

Na otestování dorazil diář dle výběru. Vybrala jsem si svou (v poslední době velmi) oblíbenou tyrkysovou barvu s kameny Swarovski uspořádanými v obrazci mého znamení vodnáře. Ve velké krabici dorazila menší dárková krabička s mašlí, která už sama o sobě působila luxusně. Při vybalování bylo třeba odstranit víko krabice s mašlí a rozevřít bílý balící papír, ve kterém byl pečlivě uložený opravdu nádherný tyrkysový diář s kameny s podobně krásně luxusně vypadající propiskou. Na diář jsem se hodně těšila, po vybalení se dostavil onen WOW efekt s nadšeným slovním doprovodem „Ty bláho, to je nádhera…“.

Měkký obal s rokem a kamínky se dá z diáře sejmout – to pro případ, že si ho za rok budete chtít třeba přesunout na diář nový. Na propisku je přímo na obalu úchytka, do které pero snadno vložíte a zas vyndáte. Píše příjemně měkce, i to je už od pohledu velmi kvalitní. Obal je pečlivě prošitý, materiál silný a kvalitní, něco vydrží. Kamínky dobře sedí každý na svém místě a zdá se, že se jen tak nepustí, neodlepí, neodpadnou. Na svém diáři jsem jich napočítala 38.

Diář uvnitř je prakticky rozčleněný vždy na jeden týden na jedné dvoustranně. Máte tak přehled o celém týdnu, co vás čeká, co je třeba dořešit. Pracovní dny mají každý celý jeden sloupec prostoru s časovým údajem. Sobota a neděle se podělí o poslední sloupec na dvoustranně. V každém dni si můžete dopředu zatrhnout i počasí, které má být. Kromě toho je uvedeno datum, den v týdnu, kdo má svátek a u pracovních dní máte sloupec rozdělený ještě do jednotlivých časových úseků po hodině od 7hodin ráno do 20 hodin večer.

V diáři na začátku nebo na konci najdete ještě také kalendář (celkový přehled) na rok 2018 a 2019 – pěkně na jedné straně pod sebou. Na následujících dvou dvoustrannách pak kalendář na rok 2018, kdy každý měsíc má jeden odstavec. Sem si můžete poznamenat vždy jednu nejdůležitější aktivitu, schůzku pro daný den v měsíci. Následuje roční plánovací kalendář se svátky a další daňový pro ČR a také verze pro SR. Za nimi najdete abecedně uspořádaný přehled s mezinárodními telefonickými předvolbami. Dále pak seznam křestních jmen s daty, kdy slavíme jejich svátky. Mezinárodní cestovatelky ocení přehled časových pásem s uvedením kolik času je kde třeba přidat či odečíst. Koordinátorky dopravců a samozřejmě nejen ty, zase přehled státních svátků v okolních zemích. Během roku využijete možná také kilometrické letecké spojení, v zadní části poměrně dost velký prostor na poznámky nebo mapku Prahy a Bratislavy.

Diáře můžete vybírat ve třech barevných provedení obalu, v několika barvách kamenů. Kameny mohou být ve tvaru znamení zvěrokruhu nebo třeba ve tvaru iniciálů. A diáře jsou k dispozici týdenní nebo denní. Pokud chcete nadčasový dárek, můžete zvolit notes, který je v podobném luxusním provedení s kameny Swarovski, ale uvnitř místo diáře najdete prostor na zápisky a poznámky.

Hledáte-li luxusní praktický dárek, můžu diář s kameny Swarovski doporučit, nezklame vás 🙂 A když vidím pečlivost provedení a kvalitu materiálů u diáře, troufám si tvrdit, že i kterýkoli další produkt ze stránek e-shopu bude velkým potěšením pro vás nebo vámi obdarované 🙂

Diáře vyberete a nakoupíte zde: https://www.luxorshop.cz/diare-s-kameny-swarovski/

Autorka recenze: Eva Králová

3 komentáře u „Recenze: Diář s kameny Swarovski s WOW efektem“

  1. Super dárek i pro náročné. Určitě nákupem tohoto diáře nic nezkazíte. Vřele doporučuji. Tereza.T

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *