Recenze – hlíva ústřičná v tobolkách

Doplňky stravy využíváme střídmě a hlavně s rozmyslem. V posledních letech už máme doplňky stravy pouze od výrobců, které znám alespoň korespondenčně a vím, že si dávají s výrobou záležet. Zdraví je to nejdůležitější, co každý člověk má. Já si třeba nemůžu dovolit padnout vyčerpáním, dlouhodobou nemocí apod. O hlívě ústřičné od Zlína vím už pár let a konečně jsem se rozhoupala k tomu, abych ji osobně vyzkoušela. Pěstitelé a výrobci tobolek Gabrhelíkovi slibují na svých stránkách mnoho pozitivních účinků při dlouhodobém užívání. A výsledek? Dostala jsem víc, než jsem čekala 🙂

S testováním hlívy jsem začala před 2 měsíci, kdy vyšla recenze na sušenou hlívu v receptu. Kromě toho, že jsem denně začala brát dvě kapsle s čistou, nasušenou a nadrcenou hlívou ústřičnou, jsem nezměnila ve svém životě a stravě vůbec nic jiného. Už po týdnu jsem se cítila celkově lépe. Přestože byl prosinec velmi psychicky i fyzicky náročný, nepadala jsem únavou, neměla jsem splíny či deprese, vše bylo i po psychické stránce pozitivnější, než obvykle, k mému velkému překvapení a samozřejmě potěšení.

Během prvního měsíce jsem zaznamenala zcela jednoznačně i úpravu metabolismu, nevzpomínám si, že by mi tělo v dospělosti fungovalo tak dobře a to i přes vyšší váhu a aktuálních skoro 41 let věku 🙂 Výsledky testování jsou zcela subjektivní, tlak či cholesterol jsem nijak nezkoumala před a ani po testování. U lékaře jsem byla naposledy před 7 lety pro antibiotika a tetanovku. Takže nemůžu posoudit, zda v mém případě hlíva účinně funguje ve všech oblastech, zmíněných na stránkách http://www.hliva-ustricna.cz, ale většinu mohu potvrdit.

Kromě výše vypsaného i vyšší imunitu. Prosinec a leden jsou každoročně zdravotně dost zátěžové. Dva starší synové každou chvíli přinesou nějaké bakterie a viry ze škol a vždycky jsme si to všichni odstonali. Ani tentokrát se nám nevyhly třeba střevní chřipky, nejdřív si přinesl bacily ze školy starší syn, o týden později zase mladší. Nicméně tentokrát si moje tělo poradilo se všmi bacily bez újmy a pouze u jedné výraznější nákazy mi bylo jeden den trochu špatně od žaludku, ale to bylo vše. Nepravidelně brali kapsle s hlívou i synové a i u nich vidím pokrok hlavně v imunitě. Jejich zdravotní stav se pokaždé rychle lepšil a dokonce už mají pár celých týdnů strávených ve škole, což je u nich malý zázrak. S vysokou nemocností bojujeme prakticky od narození u obou starších synů.

Kapsle zatím beru 2 měsíce a mám-li shrnout své dojmy z užívání tohoto doplňku stravy, pak to snadno vyjádřím jednou větou: Rozhodně si pořídím další várku kapslí s hlívou ústřičnou! 🙂

Autorka recenze: Eva Králová

1 komentář u „Recenze – hlíva ústřičná v tobolkách“

  1. To je velmi zajímavé, přípravek má mnoho velmi pozitivních účinků a tak bych ráda vyzkoušela…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *