Recenze: intenzivní osvěžovače vzduchu a prádla BIS

Nedávno jsme se přestěhovali do bytovky s příjemnou, ale už pár desítek let položenou parketovou podlahou. Dřevěné parkety a dřevěné obložení na chodbě za roky používání nasály různé pachy. Svíčky a difuzéry částečně pomáhaly, ale uvítala jsem možnost testování novinky z Chorvatska v podobě roztřikovacích osvěžovačů BIS. Nabídka na testování přišla v nejlépe vhodné době.

Z e-shopu dorazily 4 osvěžovače. Osvěžovač v bílé lahvi je určen výhradně pro využití v prostoru. Modré jsou určené také pro využití na oblečení nebo textilní obuv, které krásně provoní na delší dobu. Jako první jsme testovali modrý osvěžovač emotion. Teď už vím, že jeho vůně je nejsilnější a intenzita může zaskočit. Vůni jsme rozprášili do prostoru, obložení, na omítky, záclony, trochu vůně jsme nastříkali do skříně s oblečením a vyrazili jsme do obchodu. Po návratu nás přivítala tato intenzívní vůně už téměř u vchodových dveří naší starší bytovky. Domov byl doslova prosycen intenzívní vůní a její název emotion se ukázal být velmi popisný. Emoce vůně rozhodně vířila. Pro nás je příjemná, jen se ukázalo, že stačila méně než třetina roztřiku a i tak bychom se ve vůni doslova koupali. Ještě o 24 hodin později mě tato vůně vítala po návratu domů z kanceláře a na vyzkoušení další vůně jsme si museli počkat další den. Nicméně oblečení ve skříni vonělo pár dalších dní. Takže zbylé vůně jsme testovali vyloženě s využitím v prostoru.

Příjemné pro nos jsou vůně všechny 4. Stačí vždy jen lehce vůni rozstříknout, rychle prostor prostoupí. Líbí se mi široké využití. Nejčastěji osvěžovače využívám na omítku, koberec, čalounění… Tedy tam, odkud se postupně uvolňuje. Spreje nezanechávají skvrny, takže modré osvěžovače můžete bez obav použít i na oblečení. Nezaznamenali jsme žádné alergické reakce po použití osvěžovačů na oblečení. Můžete je nastříkat do sušičky, zkoušela jsem i přidávaní během praní a také prádlo vonělo. Nebo nastříkat na oblečení pověšené v šatníku.

Cenově jsou osvěžovače velmi příznivé. Běžná cena je 179,- Kč za jeden 400ml osvěžovač a aktuálně jsou v akci za 149,- Kč jeden. Zakoupit je můžete zde https://drogeriepap.cz/189-osvezovace-vzduchu-bis.  Nám se nejvíc líbila vůně Floral, která je příjemně květinová, nevtíravá a svěží. A určitě doporučuji řídit se heslem „méně je více“. Vůně jsou opravdu velmi intenzivní a stačí lehce šplíchnout na jedno místo v místnosti a než ji přejdete na druhý konec, vůně je všude. Netroufám si přesně odhadnout, jak dlouho jeden osvěžovač při denním použití vydrží, ale skoro neubývají. Ty 4 testovací osvěžovace u nás vydrží patrně déle jak rok. Difuzéry a svíčky můžu zase nechat jen jako bytový doplněk na okrasu.

5 komentářů u „Recenze: intenzivní osvěžovače vzduchu a prádla BIS“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *