Recenze na nápoj Erebos – zážitek plný emocí

K ochutnání bylinného nápoje Erebos mě nalákal popis u produktu. „Pronikavá vůně, která přichází jako předehra po tom, co otevřu zapečetěný nápoj. Orientální koření a cizokrajné byliny mi vstupují do nosu a vzbuzují zvědavost, mé chuťové buňky se probouzí. Svlažuji ústa a procitám do další dimenze.„ Netušila jsem, že nápoj Erebos dokáže vzbudit celou škálu emocí a pocitů, pozitivních i naprosto negativních. Teď už to vím.

Nikdy jsem nepsala recenzi na něco, co je tak plné rozporů, takže Erebos může i za toto moje poprvé. V nápoji je vyluhováno 19 bylin. Najdete v něm i vápník, hořčík, zinek a další minerální prvky, vitamin C a možná ucítíte i himalajskou sůl v chuti.

Erebos vám domů dorazí v luxusním balení, pečlivě zabalený. Lahve působí stylově a elegantně. Vizuelně jde o dokonale zpracovaný produkt. Takže první emoce je pozitivní potěha oka. Název nápoje Erebos pochází z řecké mytologie. Výběr jména v diskusích lidé občas dost kritizují, jako přehnaný, ale jméno je to krásné a společně právě s celkovou image lahve a balení krabice s vystélkou vzbuzuje úctu i pocit luxusu. Takže já dávám 1 z hvězdičkou za dokonalé image nápoje.

Druhá emoce přichází ve chvíli, kdy se snažíte nápoj Erebos otevřít. Ale pozor, tady může nastat emoce rychlého úspěchu, když stačí jen otočit šroubovacím víčkem a je to, nebo narazíte na láhev, na kterou musíte vynaložit všechen důvtip, sílu i řezné nástroje, abyste ji otevřeli. Zatím to vypadá, že je to tak 50:50. První lahve bylo třeba otveřít nakonec odříznutím víčka od jeho na lahvi přichycené části. Takže než jsme poprvé ochutnali, měli jsme všichni sedřené palce a dlaně od snahy otočit tím „zatraceným“ víčkem. Otevírání bylo tedy plné negativ, nakonec ve výsledku pocítíte příliv adrenalinu, protože jste nad tím skleněným krámem s plechovou ochranou přece jen zvítězili a dostali se dovnitř.

Pak přišlo na řadu očichání a ochutnávka. Mně Erebos voní nádherne. Cítím med a bylinky. Med v něm není, ale kombinace bylinek vydává nádherné souznění. Synové cítí čaj – pro ně je to prostě bylinkový čaj. Včera, u dalšího balení Erebosu, jsme vedli debatu na téma, nakolik je Erebos čajem, když jsou v něm vlastně vyluhované bylinky, předpokládám, že za studena. Synové dospěli k závěru, že je to studený čaj s celkem snesitelnou vůní. Pro mě je to zdravý nápoj s vyluhovanými bylinkami a s nádhernou vůní.

Stejně tak se názorově se lišíme u pocitů z chuti. Zpočátku jim nápoj moc nechutnal, teď nemají problém ho vypít celý najednou a chuťově je vcelku příjemný. Jen by něco udělali s tou hořkou chutí. Pro mě je nápoj chuťove naprosto odporný. Nevadí mi jeden lok, ale vypít toho trochu víc najednou, ve mně vyvolá pocit zhnusení a musím přestat. Takové to bylo při prvním napití, takové je to i teď po více vypitých nápojích a patrně se to ani v budoucnu nezmění. Opravdu chuťově hnusné pití. Včera nám dorazila objemnější várka s 30 sklenicemi. Koupili jsme si ji zcela dobrovolně a rádi a plánujeme nakupovat další.

A to prostě proto, protože nám Erebos dodává energii podobně jako káva, nebo energetické nápoje, ale bez negativních stránek kofeinu apod. Po Erebosu nemám kofeinovou kocovinu. Necítím větší únavu, protože musí tělo zpracovávat odpad z kávy. I energie, kterou Erebos dodává je naprosto pozitivní. Srdce vám splašeně nebuší, nezvyšuje pocity agrese, jako energitecké nápoje nebo kofein. Jen jste prostě nabití energií a zvládáte stresové situace i hromadu práce skvěle. Není problém 4-6 hodin spát a zbytek dne věnovat naplno práci a péči o děti, z nichž jednomu dítěi jsou 3 roky. A všechno stále v pozitivmním režimu. Takže i když mi Erebos absolutně nechutná a nejspíš nikdy nebude, jsem s ním velice spokojená. Neexistují žádné vědecky podložené stuide, že zrovna tato směs bylin nastartuje i vnitřní organismus k lepšímu fungování, ale osobně tomu trzení věřím. Cítím se lépe celkově. Tady se názory lidí, kteří Erebos vyzkoušeli a pijí, hodně různí. Ale pravda je, že i když nejsou vědecké studie na přínos bylinkové směsi Erebosu, jsou vědecké studie na to, že vaše přesvědčení a víra může nastartovat ozdravné procesy v těle a zvítězit dokonce i v boji s rakovinou, nebo působit jako dokonalá prevence před spoustou nemocí. Takže pokud vnitřně vnímám Erebos jako pozitivní nejen pro příliv energie, ale i pro tělo jako celek, nebudu se tomu nijak bránit a hledat důkazy proti. Pro můj organismus to bude mít pozitivní přínos, ať už to bude skvělou směsí bylinek a geniálním postupem přípravy Erebosu, nebo mým pozitivním myšlením. Důležitý je konečný efekt v podobě zdravějšího těla a mysli.

Recenze byla napsána pod vlivem nápoje Erebos 🙂

Nutno říci, že v Erebosu není nic škodlivého. Není v něm alkohol, ani žádné chemické lomcováky. Jde o přírodní bylinný energetický nápoj. Nápoj se vyrábí v Česku. A já ho nakupuji na Zdravickoboskovice.cz, odkud mi chodí vždycky všechny produkty pečlivě zabalené, pan majitel pokaždé přihodí i nějaký dáreček k objednávce, což potěší, také občas i čtivo k dalším zdravým věcem. Hlavně má velmi širokou nabídku produktů, takže teď jsme s Erebosem kupovali i kešu ořechy, byl čerstvé a výborné. Odzkoušené máme kokosové oleje, bereme tam kukuřici na zdravý popkorn a další věci. Kokosový olej se nám výborně osvědčil na atopický ekzém a chystám na něj samostatnou recenzi.

Pokud jste Erebos ještě nevyzkoušeli, doporučuji. Život se skládá z drobných zážitků v podobě krásných chvil, pocitů, ochutnávek, radostí i strastí. A čím bohatší v tomto směru, tím lepší. My momentálně nemáme čas cestovat, ale o to víc si užíváme třeba ochutnávky ještě nepoznaných věcí. Teď v neděli to bylo sušené maso ala Amerika – už nikdy si ho nekoupíme, ale zážitek to byl 🙂 Nebo hraní nových her. Před pár dny jsme poprvé hráli karetní hru Dobble a je naprosto dokonalá. I na tu bude brzy recenze. Je tolik úžasných věcí, které se dají objevit doma, i když jste maximálně zaměstnaní. Stačí jen chtít a otevřít se novým možnostem a zážitkům.

Pokud se vám článek líbil, sdílejte a lajkujte.

Autor: Eva Králová

4 komentáře u „Recenze na nápoj Erebos – zážitek plný emocí“

 1. Jako prodejce doplňků stravy nebudu se k tomuto článku vyjadřovat. Nezávislý rozbor mi odhalil zajímavé výsledky. Nicméně raději preventivně zůstanu u svých produktů s nejvyšší kvalitou a patentovanými postupy výroby. Navíc chuť by měla být vyvážená a přijatelná pro všechny věkové kategorie.

 2. Při čtení jsem se bavil od začátku do konce
  Recenze byla napsána pod vlivem nápoje Erebos 🙂
  Jdu si otevřít svůj první Erebos 🙂

  1. Včera jsem ochutnal svůj první Erebos, vychlazený chutná velice dobře a cítil jsem příjemné vnitřní „mrazení“, měl jsem nepatrné obavy, jak bude reagovat má citlivá slinivka. Tělo bylinný nápoj s radostí přijalo.

   1. Zkusila jsem vychladit, to mi nepomohlo 🙂 Ale dnes jsem si Erebos naředila šťávou z melounu a pro mě z toho vznika výrazně lepší chuť. Tak třeba, komu chuť moc nejede, tak zamíchat do smoothie apod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *