Recenze – vánoční osvětlení rampouchy

Pokud hledáte originální a stylové vánoční osvětlení tzv. HIT letošních Vánoc, zcela určitě si nezapomeňte pořídit vánoční osvětlení v podobě Rampouchů. A ať už si jej zavěsíte kamkoliv, věřte, že zcela určitě neunikne pozornosti lidí ve vašem okolí.
LED světelné rampouchy můžete skutečně umístit prakticky kamkoliv, neboť jsou vhodné jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Nejlépe vyniknou na okně, venku na zahradě, balkonu či zahradní pergole… Toto vánoční osvětlení vám navíc příjemně projasní strávené večery nejen za oknem domu, ale i venku a zároveň i vykouzlí efektivní dekoraci plnou harmonie a atmosféry Vánoc, nezapomenutelných zimních večerů trávených v kruhu svých nejbližších v teple domova.

LED vánoční osvětlení „rampouchy“ jsou stále více vyhledávanou a oblíbenou náhradou za klasické světelné osvětlení. Oproti klasickým žárovkám totiž  LED diody nevyzařují žádné teplo, díky čemuž mohou prakticky svítit po celou noc. Oproti klasickým žárovkám lze díky minimální spotřebě energie ušetřit téměř až 80 %, navíc i životnost LED diod je v průměru dvakrát tak vyšší než u klasických žárovek. Průměrná životnost takové LED diody je totiž 2000 hodin, kdežto u žárovky jen 1000.

Samotné dekorativní osvětlení v podobě rampouchů nabízí celkem 8 různých programů navržených právě tak, aby byl vždy zaručen maximální rozptyl světla do prostoru. Jednotlivé programy můžete tedy kdykoliv přizpůsobit podle momentální nálady a konkrétní potřeby a to pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Kromě klasického svícení a blikání v různých časových intervalech, lze nastavit i stékání světla po jednotlivých diodách rampouchů, čímž získáte tzv. vodopádový efekt.

Každý z rampouchů je dlouhý 30 cm obsahuje 4 LED diody, díky nímž naplno vynikne právě onen zmiňovaný vodopádový efekt. LED řetěz splňuje velmi přísné německé normy a je na ně vystaven certifikát bezpečnosti GS splňující stupeň krytí IP 44 tj. pro venkovní použití. PVC kabel je navíc vyrobený z velmi odolného materiálu, což zaručí maximální bezpečnost, odolnost proti oděrkám či mrazu.

Vánoční svátky se nezadržitelně blíží, a proto není nasnadě vše nechávat na poslední chvíli, a raději se včas na svátky připravit. Pokud hledáte kvalitní osvětlení za příznivou cenu s vysokou svítivostí, dlouhou životnosti, minimální spotřebou energií a univerzálním použití, je „vánoční osvětlení rampouchy“ pro vás tou správnou volbou.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
10 rampouchů – 40 LED diod 3,0 V / 0,02 A = 2,4 W spotřeba energie
Délka jednoho rampouchu: 30 cm
Vzdálenost mezi jednotlivými rampouchy: 40 cm
Délka napájecího kabelu: 5m
Transformátor: IP 44 – 2.16W
Celková délka: cca 8 m
Barva kabelu: transparentní
Osvětlení: 8 různých světelných funkcí/ světelných efektů
Použití: venkovní i vnitřní
GS test bezpečnosti

Autorka: Andra Bátovská https://andreabatovska.blogspot.cz/

2 komentáře u „Recenze – vánoční osvětlení rampouchy“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *