Recenze: Vláčkodráha – Kris Kros – 40 kusů – Maxim

Vláčkodráhy patří k nejhodnotnějším hračkám, které můžete svým dětem pořídit. A tím nemyslím jejich finanční hodnotu. V tomto směru naopak jsou vláčkodráhy překvapivě levné. Vláčkodráha Kris Kros Maxim ze 40 kusů, kterou jsme měli možnost vyzkoušet, stojí na e-shopu Hrackovna.cz 555 Kč. Hodnota hračky v tomto případě spočívá v tom, co může dítěti i celé rodině nabídnout.

Kompletní vláčkodráha se dá pořídit za pár set korun, což je běžná cena hraček na chvíli. Ovšem dřevěné vláčky a vláčkodráhy jsou úplně jiný hračkový level. Při stavění dráhy a hraní si, dítě trénuje motoriku, fantazii, rozvíjí komunikační schopnosti, logické a prostorové myšlení a mohla bych pokračovat. Já jsem velkým fanouškem dřevěných vláčkodrah. Což asi bude zjevné i z recenze 🙂 Nejdokonalejší na této hračce je podle mého další možnost rozšiřování. Všechny dřevěné vláčkodráhy, dřevěné vláčky a doplňky k sobě pasují. Je jedno, kdo je vyrobil nebo kdo je prodává. Vždycky je budete moci napojit na vaši vláčkodráhu a ta bude růst s dítětem nebo s dětmi.

Vláčkodráhy zabaví děti na dlouho. Můžou si stavět jiný tvar kolejí, jinak je přeskládat, svézt všechny hračky a panáčky. Náš skoro pětiletý Filípek si pak už mimo natáčení hrál s vláčkodráhou asi dvě další hodiny, což je rekord na jednu hru nebo hračku. Navíc sám, skoro jsme o něm nevěděli, jen když chtěl ukázat stromové domino apod., tak se ozval. A každý den si s vláčkodráhou nebo s částmi pohraje. Před chvílí jsem odnášela strom z ložnice 🙂 Když vláčkodráhu koupíte dítěti ve 3 nebo ve 4 letech, je to ideální čas a pak můžete k Vánocům, narozeninám, svátkům, nebo jen tak pro radost dokupovat další díly a hračka neomrzí. Krátký sestřih unboxigu uvidíte na Facebooku https://www.facebook.com/Venilafi/videos/278594739699166/ a celé video z rozbalování a hraní si, najdete na Youtube Venilafi tým https://www.youtube.com/watch?v=YaOAnZlBiGU.

Dřevo mám jako materiál na hračky nejraději. Je přírodní, má své kouzlo a atmosféru. Vláčkodráhu jsme dostali od e-shopu Hrackovna.cz k recenzi, děkujeme za ni. Byla to zábava a u nás doma bude mít mezi hračkami výsadní postavení 🙂

1 komentář u „Recenze: Vláčkodráha – Kris Kros – 40 kusů – Maxim“

  1. Můj vnouček si tuhle vláčkodráhu vybral sám a od té doby to byla jeho nejoblíbenější hračka. Byli jsme rádi, protože jsme věděli, že na narozeniny a vánoce nemusíme nic vymýšlet, ale jenom dokupovat další díly. Teď už je na ni veliký, ale poslali jsme ji dál :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *