Recenze: výuková hračka Zvířata 1

Malé děti jsou jako houby. Rády se učí, a díky tomu vstřebávají každý den spousty informací. V předškolním věku to máme my rodiče velmi jednoduché. Vhodné hračky děti zabaví i naučí a my můžeme relaxovat 🙂 V naší recenzi zabavila a učila interaktivní hračka Zvířata 1 https://www.hrackovna.cz/zvirata-1/ rovnou 2 děti (4 a 17 let) 🙂

Po rozbalení nastal problém s vložením tužkových baterií. Výrobce pro zadní část na vložení baterií použil tvrdý papír a jedna strana tlak baterií nevydržela. Opravili jsme to během chvilky s pomocí lepící pásky. V tomto případě by měl být obal spíš z plastu. Nicméně hračka funguje a my si ji mohli užít.

Hra obsahuje 16 listů a na nich 80 zvířátek se jmény. Děti, které umí číst, můžou objevovat zvířata samy. Menším názvy zvířat přečte dospělý, nebo starší sourozenec. Malý vědátor pak pomocí mini ukazovátek propojených drátky s diodou určuje správné jméno zvířátka s obrázkem. Najde-li správnou dvojici, dioda se rozsvítí. Děti tyto hračky milují, světýlko je odměna za snahu, která vždy potěší.

80 zvířátek na kartách je pestrá škála z živočišné říše. I když děti berete do ZOO, čtete s nimi, učíte je zvířátka, i tak tam najdou nějaké, které zatím neznají. Celé video z unboxingu hračky najdete zde https://www.youtube.com/watch?v=Fqi3oZB4hSU.

Pod video nám můžete napsat, které další hračky byste z nabídky https://www.hrackovna.cz/ rádi viděli ve videích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *