Relax a zábava na Twitch kanálu Venilafi

Připravujeme pro vás živé vysílání na Twitch kanálu venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Čekají nás pravidelné (každodenní) večerní streamy, při kterých si zahrajeme relaxační hry, užijeme si zábavu během soutěží o pěkné výhry a můžeme si i povídat.
Chcete si zahrát s námi? Ať už Roblox hry nebo o výhry? Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže. A pak už jen přijďte v době živého vysílání a užijte si relax 🙂 Sledovat nás můžete přes mobil nebo PC a podobná zařízení. Vysílání budeme spouštět vždy večer na pár hodin a pokaždé si zahrajeme o pár pěkných výher. Datum a čas prvního vysílání a o jaké výhry si během něj zahrajeme, se dozvíte, jakmile budeme mít na kanálu 50 sledujících. Pak proběhne první živé vysílání nejdéle do druhého dne večer. Na první stream máme připravených 5 krásných výher (kosmetiku, hračku…) a zahrajeme si také třeba o tento krásný Unisex minerální náramek podle znamení zvěrokruhu. Pozvěte své kamarády, ať můžeme se zabavou začít co nejdříve 🙂 Foto výher je ilustrativní, výhry jsou ze soutěže, která proběhne ještě na Youtube a to 1.4. od 16 hodin a najdete ji zde http://radytipynavody.cz/prvni-velka-streamovaci-soutez/.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.


Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Pokud se chystáte zapojit ze zahraničí, počítejte s tím a domluvte si zaslání k někomu z příbuzných nebo známých zde v Česku. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

V případě pravidelných streamů na Twitch jde o neplacenou propagaci. České e-shopy věnují výhry, které výhercům pošlou po soutěžích přímo na adresu domů. Nám za propagaci neplatí penězmi ani zbožím. Díky tomu budeme moci hrát o opravdu hodně hezkých výher a vy si užijete daleko víc zábavy. Budeme rádi za donate a později za předplatné kanálu, kterými nás v tvorbě podpoříte a pomůžete nám pokračovat.

Pokud jste ze Slovenska, nemáte v Česku známé, ale chcete si také zahrát o pěkné výhry, dejte nám o sobě vědět dolů do komentáře a pozvěte i vaše přátele. Čím víc zájemců ze Slovenska se nám tu objeví, tím dřív domluvíme pěkné výhry také od slovenských e-shopů, abyste se mohli z výher radovat i vy 🙂

Těšíme se u prvního živého vysílání na Twitch! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *