Šaty pro děvčátka a pár triků pro ženy

Svatby, narozeninové a rodinné oslavy jsou v plném proudu. Každá taková událost je vítaná, je to příjemné rozptýlení od běžných starostí a není divu, že si každý dává záležet, aby na podobných akcích oslnil. I děvčátka chtějí být při podobných událostech načančané jako princezny. Poradíme, kde koupit nádherné šatičky a doplňky pro holčičky a pro dospělé ženy máme pár tipů, jak vyniknout v davu dalších oslavujících v pěkných šatech. 

Pokud se chystáte na svatbu a rodinnou oslavu, i vaše malá dcerka bude chtít být za princeznu. Pro děvčátka je vhodná pěkná ozdoba do vlasů, ale určitě není třeba šperky přehánět nebo dokonce malé holčičky líčit. Zvlášť, když jim vyberete některé z nádherných dětských společenských šatů, zastíní většinu dam na oslavě velmi hravě.

Luxusní dětské šaty jsou velmi výrazné, vhodné nejen na velké oslavy, ale například i na focení, besídky, narozeninové oslavy malých princezen. Velikostně můžete výbírat z šatů pro dívenky ve věku 2 až 10 let.

Pár tipů pro dospělé ženy:

Při výběru krásných šatů na větší společenskou událost zapomeňte na sexy mini šatičky, velké výstřihy apod. Chcete-li zaujmout, zvolte naopak dlouhou večerní róbu, která toho víc zahaluje, než odhaluje. V případě šatů bez ramínek nebo jen na ramínkách, přidejte šálu nebo boa. Dlouhé rukavičky přidají puncu dámy, která zaujme okolí. Dlouhé rukavičky navíc můžete mít oblečené i při tanci a podávání rukou.

Myslete na to, že čím výraznější budete mít na sobě šaty, tím méně výrazný by měl být i šperk a naopak. Trendy jsou poslední dobou spíš jednoduché střihy šatů, které dají vyniknout postavě. Ty pak můžete doplnit výraznějšími šperky a bižuterií. Šaty a šperky by měly spolu dobře ladit.

Šperky nemusí zdobit jen dekolt nebo ruce. Naopak tam klidně mohou chybět a výrazný šperk můžete zakomponovat do svého účesu. Na společenské akce nejsou vhodné rozpuštěné vlasy. Vždycky by měla být vidět práce na účesu. A rozhodně oslníte živými květy ve vlasech, které dnes už šikovní kadeřníci umí vhodně zakomponovat do nádherných účesů. Jen je třeba vše předem domluvit, aby květ či šperk ladil s vybranou róbou a byl v kadeřnictví připravený.

Článek s vloženými reklamními odkazy.

1 komentář u „Šaty pro děvčátka a pár triků pro ženy“

  1. Když sleduji občas modu vychází ze starých návrhů tedy podle mě se opakuje jen s rozdílem tím,že se mění materiály a doladí se jinými doplnky.Někdy se navrháři utrhnou a jejich modely jsou k pláči,ale Bohužel vzhledem k tomu,že už mají jméno jsou jejich modely upřednostnovány.Ale jinak soudnost nositelek je celkem na pevných základech a tak tyto extravagantní modely zůstávají zaplat Pán Bůh pouze na manekynkách.Jinak v dnešní době je velký výběr jak pro dospělé tak děti a záleží pouze na nasitelkách a nositelých pro co se rozhodnou a jak vše decentně sladí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *