Široká nabídka povlečení za skvělé ceny

Meteorologové slibují, že nás čeká stabilnější teplejší počasí. Co to znamená?  Můžeme se začít těšit na jaro, nebo dokonce z jara 🙂 A to je ideální čas na pořízení nového, svěžího povlečení, aby se nám příjemněji usínalo a vstávalo. A my vám poradíme, kde najdete velký výběr vzorů i materiálů, svěží zelené, žluté barvičky, jarní tématiku, exkluzivní vzory, které jinde nenajdete.

Takový velký výběr je v e-shopu Vyprodejpovleceni.cz. Kromě opravdu široké nabídky, můžete vybírat i ze vzorů, které jsou připravované pouze pro tento internetový obchod. Kvalitní materiály a příjemné ceny jsou dalším důvodem ke spokojenosti z vybraných povlečení a k lepšímu spánku 🙂

Pokud máte nejraději bavlněné povlečení, vybírejte s vysokou gramáží ze 100% bavlny, aktuálně od 269,- Kč s klasickým rozměrem přikrývky 140x200cm a polštáře 90x70cm. Nebo s příměsí umělých vláken pro vyšší lehkost a hebkost. Bavlněné povlečení je potřeba žehlit, ale pro alergiky je to jen dobře. Bavlna je obecně velmi příjemná, prodyšná, vhodná v létě i v zimě. A pestrých i decentních vzorů je na výběr hodně.


Krepové povlečení se těší podobné velké oblibě, jako povlečení bavlněné. Je také z bavlny, takže má všechny pozitivní vlastnosti, ale úprava materiál jemně zkrepovatí, a díky tomu toto povlečení nemusíte nikdy žehlit. Výborné termoregulační vlastnosti krepového povlečení vám zajistí dost tepla v zimě a příjemné chlazení v letních vedrech. Bavlna je savá a dobře prodyšná. Takže kromě alergiků ji ocení i lidé s citlivější pokožkou a samozřejmě všichni ostatní.


Vyberte si pěkné, levné povlečení z kvalitních materiálů. V e-shopu nyní probíhají výrazné slevy, až 60% a povlečení zde najdete za ceny od 199,- Kč. Kromě zmíněného bavlněného a krepového povlečení můžete vybírat také flanelové, s 3D vzory, mikroflanelové, nebo mikroplyšové povlečení.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *