Soutěž dárkovou kazetu Saloos a o pleťovou masku Bioraderm

V soutěži hrajeme o dvě výhry. První výherce získá dárkovou kazetu Saloos, která obsahuje Bio tělový a masážní olej Erotika 50 ml Bio Karité Balzám erotika 50 ml Bio Karité Balzám na rty 19 ml. Druhý výherce získá pleťovou masku Bioraderm s obsahem kolagenu a kyseliny hyaluronové. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 16.8.2018. 1. výhru: Dárková kazeta Saloos získala Kateřina Chejnová a 2. výhru: Pleťová maska Bioraderm získala Ivana Kahánková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.enioshop.cz https://www.facebook.com/enioshop1/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výhercům zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.enioshop.cz

V internetovém obchodě EnioShop.cz najdete kvalitní kosmetiku známých značek Saloos, Biora a JEAN D´ARCEL a dalších. Certifikované bio a eko produkty v širokém sortimentu můžete vybírat z přehledných kategorií. Kromě kosmetiky nabízí e-shop také vědecko odborný časopis Eniologie člověka.

KONEC SOUTĚŽE

Výhry v soutěži:

1. výhra: Dárková kazeta Saloos, která obsahuje Bio tělový a masážní olej Erotika 50 ml Bio Karité Balzám erotika 50 ml Bio Karité Balzám na rty 19 ml
2. výhra: Pleťová maska Bioraderm s obsahem kolagenu a kyseliny hyaluronové

587 komentářů u „Soutěž dárkovou kazetu Saloos a o pleťovou masku Bioraderm“

  1. Pravidelné používání vede k potlačení projevů stárnutí pokožky. Vypíná pokožku, vyhlazuje mikrovrásky kožního reliéfu a zlepšuje omak a hebkost pleti.

  2. Pravidelné používání vede k potlačení projevů stárnutí pokožky. Vypíná pokožku, vyhlazuje mikrovrásky kožního reliéfu a zlepšuje omak a hebkost pleti.

  3. Pravidelné používání vede k potlačení projevů stárnutí pokožky,
    vyhlazuje mikrovrásky kožního reliéfu a zlepšuje omak a hebkost
    pleti.

  4. Potlačuje projevy stárnutí pokožky. Nanáší se ve formě hydratované pěny, která vysycháním vytváří pružný film vypínající pokožku. Vyhlazuje mikrovrásky kožního reliéfu a zlepšuje omak a hebkost pleti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *