Soutěž o 100m PRIMA šňůry v barvě dle výběru

V soutěži hrajeme o jedno klubko bavlněných PRIMA šňůr tloušťky 3,5mm v délce 100 metrů v barvě dle výběru výherce. Na výběr je z 31 krásných barevných odstínů, včetně dvou melange kombinací. Bavlněné šňůry 3,5mm můžete využít pro pletení a háčkování kabelek, košíčků, koberečků, prostírání apod., nebo jako stahovací šňůru do batohu. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 27.10.2018. Výhru získala Vendula Beková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.primaprize.cz https://www.facebook.com/PrimaPrize/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.primaprize.cz

Internetový obchod www.primaprize.cz nabízí velký výběr klubíček, XXL příze, zahraničních špagátů, bavlněných šňůr, pomůcek na pletení a háčkování, a také výplně do sedacích vaků, dřevěná dna do košíků, bambule a další praktické doplňky pro vaši ruční výrobu.

KONEC SOUTĚŽE

 

Výhra v soutěži:

Jedno klubko PRIMA šňůr 3,5mm v délce 100 metrů v barvě dle výběru výherce.

278 komentářů u „Soutěž o 100m PRIMA šňůry v barvě dle výběru“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *