Soutěž o 3 balení jednorázových plen Pampers Premium Care 2

V soutěži hrajeme o 3 balení jednorázových plen Pampers Premium Care 2. 240 kvalitních jednorázových plen pro miminka 3-6kg zajistí – 5hvězdičkový systém ochrany a až 12 hodiny sucha s každou plenkou. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 22.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.zdravickoboskovice.cz https://www.facebook.com/zdravickoboskovice/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.zdravickoboskovice.cz

Internetový obchod Zdravickoboskovice.cz nabízí tisíce potravin, doplňků zdraví a výrobků pro zdraví, dobrou kondičku, dále hračky, produkty pro domácnost, zahradu i dílnu, také chovatelské potřeby a mnoho dalšího. Z velmi širokého sortimentu si vybere opravdu každý.

Aktuální soutěžní otázka:

23.-24.5. odpovídejte na otázku: Který párty stan se vám líbí https://www.zdravickoboskovice.cz/zahradni-party-stany-2/?

25.-26.5. odpovídejte na otázku: Kolik kusů nádobí a jiného příslušenství najdete v balení https://www.zdravickoboskovice.cz/detska-kuchynka-g21-mala-kucharka-s-prislusenstvim-ruzova/?

Výhra v soutěži:

3 balení – 240 kusů jednorázových plen Pampers Premium Care 2

462 komentářů u „Soutěž o 3 balení jednorázových plen Pampers Premium Care 2“

  1. DĚTSKÁ KUCHYŇKA G21 MALÁ KUCHAŘKA S PŘÍSLUŠENSTVÍM RŮŽOVÁ — V balení najdeme 31 kusů nádobí jiného příslušenství pro vaření a pečení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *