Soutěž o 3 nádherné kytice květin

V soutěži hrajeme o 3 výhry. O kytici 55 rudých růží, krabičku ve tvaru srdce s květinami a o kytici 50 žlutých tulipánů. 3 výherci získají po jedné z kytic. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 15.8.2018. 1. výhru získala Věra Charbuláková, 2, výhru získala Pavlína Szotkowská a 3. výhru získala Alena Ledvinová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.florea.cz https://www.facebook.com/florea.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výhercům zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnovalo online květinářství www.florea.cz

Online květinářství Florea.cz nabízí kytice pro každou příležitost. Vybírat můžete z menších i větších kytic růží, tulipánů i míchaných květů. Květiny jsou 3x týdně dováženy čerstvé přímo z Holandska. Kytici doručí proškolení kurýři ve všední den kamkoli v České republice.

KONEC SOUTĚŽE

Výhry v soutěži:

1. výhra: Kytice 55 rudých růží VICTORIA 40cm
2. výhra: Krabička květin srdce bílé GENESSA 20x11cm
3. výhra: Kytice 50 žlutých tulipánů YELLOW POMPENE 38cm

445 komentářů u „Soutěž o 3 nádherné kytice květin“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *