Soutěž o 3 skvělé interaktivní hračky

V soutěži hrajeme o set 3 hraček pro jednoho výherce. Hrajeme o tablet s připojením k TV CHYTRÝ ŠIKULKA s Pafinkou, Pafíkovy kouzelné mluvící karty (recenzi si můžete přečíst zde http://radytipynavody.cz/recenze-pafikovy-kouzelne-mluvici-karty/) a třetí vzdělávací a zábavnou hračkou ve výherním setu je dětský Pafíkův tablet s kreslicí tabulkou. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 4.7.2018. Výhru získala Hana H., gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.superprodukt.cz https://www.facebook.com/hra%C4%8Dky-PAFAAS-112914165393924/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.superprodukt.cz

Internetový obchod Superprodukt.cz se specializuje na originální naučné hračky, které dováží do ČR pod vlastní značkou přímo od výrobců. Naučné interaktivní hračky si tak můžete užít za skvělé ceny. V nabídce e-shopu kromě her a hraček najdete také například dárkové zboží v podobě 3D obrázků zpracovaných ve skle s gravírovaným textem či přáním apod.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Set 3 interaktivních hraček obsahuje:
Tablet s připojením k TV CHYTRÝ ŠIKULKA s Pafinkou
Pafíkovy kouzelné mluvící karty
Dětský Pafíkův tablet s kreslicí tabulkou

623 komentářů u „Soutěž o 3 skvělé interaktivní hračky“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *